Szukanie firmy do osuszenia piwnicy

Wczoraj w nocy bardzo mocno padało. Niestety zawsze w takich sytuacjach mamy z mężem zalaną piwnicę. Do tej pory jakoś sami radziliśmy sobie z odprowadzeniem wody. Niestety mój mąż wyjechał w delegację i sama sobie nie poradzę. Mąż powiedział, żebym znalazła sobie jakąś firmę.

Znalezienie firmy do osuszenia piwnicy

osuszanie piwnic warszawaMuszę teraz znaleźć jakąś dobra firmę, która szybko i tanio odprowadzi wodę, a przede wszystkim osuszy mi piwnicę. W sumie gdy zeszłam do piwnicy, to okazało się, że woda już wsiąknęła, ale wszystko jest bardzo mokre. Zajrzałam do Internetu, by poszukać tej firmy. Wpisałam w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: osuszanie piwnic warszawa. Udało mi się znaleźć ciekawą propozycję osuszania pomieszczenia. Zadzwoniłam tam i o wszystko się wypytałam. Okazało się, że suszenie zajmuje raptem kilka godzin i nie jest wcale drogie. Zamówiłam więc usługę suszenia piwnicy. Pracownicy firmy przyjechali po dwóch godzinach i szybko zabrali się do pracy. Wstawili specjalne ogrzewarki, które mają za zadanie osuszyć ściany i podłogę. Naprawdę wyglądało to wszystko profesjonalnie. w tym czasie starali się też wszystko wynieść, co było mokre. Moim zadaniem było posegregowanie wszystkiego i ewentualnie zdecydowanie, co trzeba wyrzucić. Skonsultowałam to z mężem. To, co się nie nadaje już do przechowywania, firma zabiera ze sobą. To mi się bardzo spodobało. W sumie i tak nie mielibyśmy co z tym zrobić.

Po trzech godzinach piwnica była już mokra. Dostałam zalecenie, aby jeszcze zrobić odgrzybianie, ale to już ta firma się tym nie zajmuje. Jak mąż wróci z delegacji, to się tym zajmiemy. Teraz mogę się cieszyć, że mamy suchą piwnicę. Mam nadzieję, że już nie będzie takich ulew, jak ostatnio, ponieważ znowu trzeba będzie suszyć piwnicę.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Budownictwo