Zwykły ręcznik kuchenny

Ścierka kuchenna jest nieodłącznym elementem każdej kuchni. Ścierki kuchenne są używane do wycierania mokrych naczyń oraz garnków. Są używane do wytarcia mokrej powierzchni stołu, zamiennie do ręczników jednorazowych. Są także używane jako zamiennik rękawic kuchennych do chwytania gorących garnków. Ręczniki bawełniane są tanie i wygodne w użytku.

Użyteczne w kuchni

bawełniane ścierki kuchenneŚcierki kuchenne są bardzo użyteczne w wielu czynnościach kuchennych. Można także nadmienić, iż są bardziej ekologiczne niż ręczniki jednorazowe. Do wytarcia np.: zabrudzonego lub mokrego blatu, stołu taki ręcznik można użyć kilka razy. Po jego wypraniu można użytkować taką ścierkę do wycierania zabrudzeń kilka miesięcy. Nie musimy w tym czasie zużyć kilku rolek ręcznika jednorazowego. Rachunek ekonomiczny także przemawia za użytkowaniem bawełnianych ścierek kuchennych. Rolkę ręcznika jednorazowego kupimy za 12 złotych. Taki zapas starczy nam na około 2 do 3 miesięcy. Bawełnianą ścierkę kuchenną kupimy za około 16 złotych i to nawet komplet 3 sztuk. Jedna taka ścierka bawełniana wystarczy do 6 miesięcy użytkowania. Bawełniane ścierki kuchenne są także elementem dekoracyjnym kuchni. Wiele pań domu dobiera ścierki kuchenne do koloru kafelek lub mebli w kuchni. Bawełniane ścierki kuchenne są do kupienia w każdym supermarkecie. Są one tak naprawdę podstawowym wyposażeniem każdej kuchni. Bardziej wybredni klienci szukają odpowiedniego produktu w sklepach specjalistycznych lub sklepach internetowych.

Sklepy internetowe z elementami dekoracji wnętrz posiadają bardzo szeroki wybór w asortymencie ścierek kuchennych. Przeszukując sklepy internetowe możemy natrafić na bardzo atrakcyjne promocje ścierek kuchennych. Oferta sklepów internetowych jest raczej skierowana do bardziej wymagających klientów, którzy przy zakupie kierują się nie tylko ceną, ale także jakością oraz estetyką wykonania.