Zrobienie projektu sklepu dla klienta

Kiedy dowiedziałem się, że kumpel szuka pracownika, to się do niego zgłosiłem. Jego firma projektowa świetnie sobie radziła a ja potrzebowałem pieniędzy. Znałem się na projektowaniu powierzchni handlowych a właśnie osoby z takim doświadczeniem poszukiwał mój kumpel Adrian.

Doskonale wykonany projekt sklepu odzieżowego

projekty sklepówAdrian ucieszył się, że chciałem dla niego pracować i od razu przygotował mi stanowisko w swojej firmie. Pracowałem z nowoczesnym oprogramowaniem, które dawało ogrom możliwości. Adrian przyjmował głównie zlecenia na projekty sklepów i to ja się tym zajmowałem. W kolejce czekał klient, który zlecił zaprojektowanie sklepu odzieżowego i Adrian poprosił mnie, żebym zajął się w tym zleceniem w trybie pilnym. Z tak nowoczesnym programem do projektowania sklepów mogłem zdziałać cuda i pokazać przede wszystkim na co mnie stać. Program dawał mnóstwo możliwości, które wykorzystałem. Sklep odzieżowy dla klienta zaprojektowałem w ciągu jednego dnia. Sam byłem pod ogromnym wrażeniem, że tak szybko sobie z tym poradziłem. Na dodatek wykonałem tak doskonały projekt, że wszyscy pracownicy byli pod ogromnym wrażeniem. Adrian poprosił mnie, żebym osobiście spotkał się z klientem i zaprezentował mu zaprojektowany sklep. Miałem doświadczenie w kontaktach z klientami i chętnie zgodziłem się na to spotkanie. Klientowi zaprezentował swój projekt i nie miał żadnych zastrzeżeń. Był pod ogromnym wrażeniem i zlecił firmie wykonanie kolejnego projektu. Adrian był pod wrażeniem.

Często dostawałem zlecenia, z którymi świetnie sobie radziłem. Dość szybko awansowałem na kierownika działu, ponieważ wykazywałem się największym zaangażowaniem a moje projekty zawsze były profesjonalnie wykonane. Zostałem doceniony i zarabiałem fajne pieniądze.