Zamówienie blatu na wymiar

Siostra sama wychowywała dwójkę dzieci i nie miała w życiu lekko. Dużo jej pomagałem i cieszyłem się, że miałem taką możliwość. Jej mieszkanie nadawało się do remontu, zwłaszcza kuchnia i postanowiłem zrobić jej niespodziankę remontując ją i kupując nowe meble.

Współpraca z producentem nowoczesnych blatów

blaty na wymiar poznańSiostrę z dzieciakami wysłałem na dwa tygodnie na wakacje. Mogła sobie dzięki temu odpocząć a ja miałem czas, żeby zrobić jej remont w kuchni. Wiedziałem o jakich meblach marzyła siostra, bo często na ten temat rozmawialiśmy. Zdecydowałem się od razu zadzwonić do swojego kolegi Maćka. Był on producentem i oferował dobrej jakości blaty na wymiar Poznań był niedaleko i osobiście pofatygowałem się do jego firmy. Kuchnię dokładnie wymierzyłem i dzięki temu wiedziałem jakiej długości blat był potrzebny. Meble kuchenne już miałem wybrane i został mi tylko stół oraz blat. Maciek był w pracy tego dnia, co mnie cieszyło, bo mogłem z nim osobiście wszystko ustalić. Zamówiłem blat na wymiar, który wykonany był z najlepszego materiały. Producent dawał pięcioletnią gwarancję na ten produkt. Stół także zleciłem mu wykonać, bo musiał być zrobiony z tych samych materiałów co blat, by wszystko do siebie idealnie pasowało. Maciej obiecał wykonać dla mnie to zlecenie priorytetowo i słowa dotrzymał. Blat wraz ze stołem zostały mi dostarczone na początku kolejnego tygodnia. Po zamontowaniu blatu wiedziałem już, że dokonałem najlepszego wyboru. Współpraca z Maciejem jak zawsze była udana.

Moja siostra była zachwycona swoją nową kuchnią. Długo mi dziękowała a cieszyłem się, że mogłem coś dla niej zrobić. Z wakacji była bardzo zadowolona, ponieważ udało się jej odpocząć. Zaprosiła mnie na obiad, który chciała przyrządzić w swojej nowej kuchni.