Budowa domów drewnianych

W Zakopanym budują domy drewniane pod ośrodek

W Zakopanym takiej inwestycji jeszcze nie było. Anonimowa póki co osoba wykupiła ogromny kawał ziemi w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego i postanowiła otworzyć tam największy w Polsce ośrodek wypoczynkowy z całorocznymi domkami drewnianymi.

Budowa domów drewnianych nie jest łatwa

Budowa domów drewnianychBudowa już ruszyła, zajmują się nią dwie firmy zajmujące się budową domów drewnianych i jak przekonują ich właściciele, inwestycja będzie skończona już na początku maja tego roku. Najlepsza na rynku budowa domów drewnianych nie jest łatwa, ale zostały ściągnięte wszystkie siły tych firm i robią wszystko aby jak najszybciej budowa dobiegła końca. Anonimowy inwestor zainwestował w to przedsięwzięcie naprawdę spory pieniędzy, nieoficjalnie mówi się o kilkunastu milionach, jednak jak się patrzy na całkiem już zaawansowany plac budowy to widać iz drewniane domki będą tak urokliwe i oddające ducha gór, że na pewno znajda się chętni. Widok rozpościerający się z okien też jest wyjątkowy, domki sa tak rozplanowane aby żaden z nich nie zasłania widoku innemu i aby każdy z gości ośrodka wypoczynkowego mógł non stop podziwiać najpiękniejsze polskie widoki.

Ponadto domki będa bardzo dobrze wyposażone dzięki czemu goście nie będą musieli zwozić ze sobą całego niezbędnego sprzętu: na wyposażeniu każdego z nich będą: telewizor, mikrofalówka, żelazko, czajnik, suszarka do włosów oraz wiele innych udogodnień niedostępnych zazwyczaj w górskich osrodkach wypoczynkowych– czyli standard hotelowy. Właściciele, jako cel obrali sobie trafienie w gusta każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.