quadrocopter

Zajmuję się sprzedażą quadrocopterów

Jestem bardzo ambitnym człowiekiem, ponieważ osiągam wszystkie założone cele. Doskonale dzięki temu mi się żyje a i zawodowo robię to co lubię. Od kilku lat wprowadziłem do sprzedaży w swoim sklepie drony i dzięki temu jeszcze bardziej uwielbiam swoją robotę.

Quadrocoptery w sklepie

quadrocopterSam mam dron z kamerą, który początkowo wziąłem do przetestowania. Tak mi się ten dron spodobał, że postanowiłem go sobie zatrzymać. Cieszę się, bo współpracuję z facetem, który dostarcza mi wszystkie drony i się zaprzyjaźniliśmy. Zawsze jak ma jakieś nowe produkty to daje mi cynk i mogę wszystko przetestować zanim wrzucę do sklepu. Układ ten mi idealnie pasuje, bo zawsze zamawiam to co mi odpowiada i wiem, że się sprawdzi. Ostatnio jak do mnie zadzwonił to powiedział, że ma quadrocopter i mam do niego przyjechać co razem sprawdzimy ten cud techniki. Po zamknięciu sklepu pojechałem do niego do domu, mieszka niedaleko i ma ten quadrocopter już u siebie. Jak dzieci się bawiliśmy i fajnie nam czas zleciał. Stwierdziłem bez wahania, że taki dron syma x5uw musi się znaleźć u mnie w sprzedaży a i ja chcę mieć to urządzenie na własny użytek. Uwielbiam drony i kolejny taki nabytek do kolekcji jest mi niezbędny. Następnego dnia dostarczył mi drony i pojawił się również quadrocopter, który postawiłem na wystawie. Póki co będzie to urządzenie na zamówienie. Na pewno dużo ludzi będzie pytało o ten quadrocopter to zamówię więcej. Mam też dron z kamerą, który jest nowością na rynku to go wystawiłem obok na wystawie.

Niech ludzie przechodząc od razu widzą jakie nowinki można u mnie nabyć. Facet, z którym współpracuję jest takim samym maniakiem jak ja. Jak pojawi się jakiś nowy dron z kamerą to pierwszy się nim bawi i zawsze mnie woła do siebie. Razem zawsze weselej. Jakby nie było.