Zajmowaliśmy się montażem okien

Jako wykonawca mam a prawdę sporo pracy. Tak na prawdę co chwilę pojawiają się nowi klienci. Firma w której pracuję jest bardzo duża i ma wielką popularność. Dzięki temu często mamy różnych oraz nowych chętnych na usługi związane z oknami.

Montowaliśmy solidne okna w hotelu 

dobre okna pcv z BydgoszczyPewnego dnia zadzwonił do mnie szef abym udał się z nim na spotkanie biznesowe. Tam dowiedziałem się, że mamy ogromne zlecenie. Okazało się, że w Bydgoszczy powstaje nowy hotel i chce nawiązać z nami współpracę. To była spora szansa, ponieważ mogliśmy zyskać sporego klienta. Takie hotele są wymarzonym miejscem dla wykonawców. Duża liczna zleceń oznacza dużą liczbę godzin pracy. Po ustaleniu odpowiedniej ceny mogliśmy zacząć działać. Nasz właściciel hotelu chciał u siebie dobre okna pcv z Bydgoszczy, a my jako firma budowlana mieliśmy je dostarczyć oraz zamontować. Ja jako pracowni firmy miałem wtedy sporo obowiązków związanych z organizacją całego wydarzenia. Musiałem skupić się na zamówieniu towaru oraz sprawach organizacyjnych związanych z pracownikami. Każdy musiał znać swoje zadanie aby wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie. Nasza okna pcv były wysokiej jakości dlatego każdy chciał skorzystać z usług naszej firmy. W dodatku byliśmy nie zwykle terminową firmą i wiele naszych klientów polecało nas dalej. Tak właśnie działa pozytywna opinia na jakiś temat, która idzie w świat za daną usługą. Oczywiście zdarzało nam się, że podczas prac wykończeniowych coś poszło nie tak. Na szczęście zaraz zdecydowaliśmy się na zmianę lub szybką naprawę szkody.

Każdy z nas był tylko człowiekiem i mieliśmy prawo aby coś wykonać źle. Na szczęście prawie zawsze dobrze wykonywaliśmy dane zadanie i wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie. Byłem zadowolony ze swojej pracy w firmie.