Zabiegi kwasem hialuronowym w Rzeszowie

Eksperci od urody prześcigają się w wyszukiwaniu coraz to lepszych specyfików, pomagających nam zachować młody wygląd jak najdłużej. Jednym z największych odkryć medycyny estetycznej wciąż pozostaje kwas hialuronowy, którego szerokie zastosowanie sprawiło, że nazwany został eliksirem młodości. 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w Rzeszowie

Kwas hialuronowy - RzeszówHialuronian sodu, znany lepiej jako kwas hialuronowy, to środek, który naturalnie występuje w naszym organizmie i jest odpowiedzialny przede wszystkim za wiązanie wody. Dlatego też w bardzo dużym stopniu wpływa na poziom nawilżenia skóry. Z wiekiem produkujemy go coraz mniej, dlatego pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się coraz bardziej wiotka. Rozwiązaniem jest właśnie uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego. W drogeriach mamy spory wybór kremów, które go zawierają, jednak jeśli liczymy na spektakularne efekty lepiej zdecydować się na zabieg u kosmetyczki. Kwas ma postać żelu, który wstrzykuje się np. w zmarszczki, powodując tym sposobem ich wypełnienie i wygładzenie. Jest to też prosty sposób na powiększenie ust. Wadą jest niestety nietrwałość zabiegu, ponieważ kwas w naturalny sposób rozkłada się w organizmie. Dlatego też po około sześciu miesiącach, a maksymalnie po roku, zabieg trzeba powtarzać. Tego typu kuracje są już tak popularne, że oferuje je większość gabinetów kosmetycznych. Wystarczy wyszukać : Kwas hialuronowy – Rzeszów, a będziemy mieć kompletną listę salonów, gdzie można zapisać się na zabieg. Ceny mogą się wahać w zależności od miejsca, które będzie ostrzykiwane. 

Kwas hialuronowy jest stosunkowo bezpiecznym rozwiązaniem jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek, reakcje alergiczne zdarzają się niezwykle rzadko. Pamiętajmy jednak, aby upewnić się, że zabieg przeprowadza specjalista i poinformować go o wszystkich możliwych przeciwwskazaniach.