Zabawka hexbug skarabeusz- kupno

Naprawdę długo przebywałam za granicą. W sumie to wyjechałam za granicę zaraz po skończonej szkole średniej do pracy i byłam tam przez dziesięć lat. Jednak cały czas naprawdę bardzo tęskniłam. I to do tego stopnia, że postanowiłam wrócić po tych latach na emigracji.

Zabawka hexbug skarabeusz dla syna znajomej

zabawka hexbug skarabeuszBo tak naprawdę to właśnie w kraju miałam rodzinę i prawdziwych przyjaciół a nie tam. Gdy wróciłam oczywiście zaczęłam odwiedzać najpierw moją rodziną i to tą bliższą i dalszą. A także zaczęłam odnawiać znajomości. Postanowiłam spotkać się z moją przyjaciółką z liceum, z którą jednak przez te wszystkie lata utrzymywałam kontakt. Moja przyjaciółka ma czteroletniego syna. Zastanawiałam się nad tym co mogę mu kupić gdy ich odwiedzę. I wtedy moja siostra powiedziała mi, że jest coś takiego jak zabawka hexbug skarabeusz i że teraz dzieci bardzo to lubią. Powiedziała mi nawet, że jeśli już jednego takiego skarabeusza będzie miał to nic nie szkodzi bo to też chodzi o to żeby mieć ich jak najwięcej. Także dla mnie to jak najbardziej dobry pomysł na prezent.Siostra powiedziała mi też gdzie taką zabawkę mogę kupić. Poszłam od razu do sklepu i kupiłam tą zabawkę. Okazało się, że nie jest to wcale jakiś drogi zakup. W każdym razie myślałam, że wydam więcej kupując zabawkę dla dziecka. W każdym razie byłam naprawdę zadowolona, że już coś mam dla tego chłopca i że na to spotkanie nie pójdę z pustymi rękoma. Bo to przecież za bardzo nie wypada.

Okazało się na tym spotkaniu, że syn koleżanki ma już taką jedną zabawkę. Jednak naprawdę bardzo ucieszył się, że dostał taka drugą w innym kolorze. Teraz bawił się dwiema i z tego co zauważyłam naprawdę sprawiało mu to ogromną przyjemność. Powiedział, że wszyscy w przedszkolu mają kilka takich zabawek tylko on miał jedną do tej pory.