Wynajęcie kawalerki w dobrej lokalizacji

Po trzech latach związku z Michałem doszłam do wniosku, że to nie był dla mnie odpowiedni partner. Zamieszkałam u niego i zdecydowałam się wyprowadzić. Rozstając się z Michałem przeprowadziłam się na jakiś czas do swojej mamy, ażeby móc spokojnie znaleźć sobie jakąś kawalerkę.

Analizowanie ofert z kawalerkami do wynajęcia 

kawalerka do wynajęcia w rzeszowieChciałam mieszkać blisko mamy, ponieważ od kiedy tata odszedł, to potrzebowała ona mojej pomocy. Mieszkania szukałam od razu, a u mamy planowałam zatrzymać się tylko na chwilę. W internecie było sporo interesujących ofert i wpadła mi w oko kawalerka do wynajęcia w Rzeszowie, którą postanowiłam obejrzeć. Lokalizacja mi zdecydowanie odpowiadała, ponieważ kawalerka mieściła się na tym samym osiedlu, co mieszkała moja mama. Skontaktowałam się z pośredniczką nieruchomości, ponieważ chciałam obejrzeć tę kawalerkę. Ze zdjęć wynikało, że była bardzo elegancka i zadbana a koszt najmu był w granicach moich możliwości finansowych. Blok, w którym była kawalerka do wynajęcia znałam, ponieważ w końcu wiele lat mieszkałam na tym osiedlu. Pośredniczka pojawiła się na czas i poszła ze mną, ażeby zaprezentować mi kawalerkę. Była ona niezamieszkana, ponieważ poprzedni lokator już jakiś czas temu się wyprowadził. Wszystko było posprzątane. Łazienka była nawet duża a rachunki związane z utrzymaniem kawalerki nie były wysokie. Miałam jeszcze kilka lokali na oku, ale zdecydowałam się wynająć tę konkretną kawalerkę, ponieważ miałam bardzo blisko do domu swojej mamy.

Przeprowadziłam się wyjątkowo sprawnie, gdyż nie musiałam wynajmować żadnego samochodu. Mama pomogła mi zanieść swoje rzeczy i w ciągu weekendu urządziłam się w swojej kawalerce. Właścicielka zgodziła się nawet na kota, którego od razu zaadoptowałam ze schroniska.