Wóz strażacki z klocków lego

Urodziny mojego młodszego brata zbliżały się coraz bardziej. Jednak ja cały czas miałem ten sam problem. Kompletnie nie wiedziałem co mam mu kupić. Jak to w dzisiejszych czasach bywa to dziecko miało już dosłownie wszystko.

Prezent na urodziny czyli lego 

klocki legoDoskonale dbali o niego rodzice oraz dziadkowie. Ja jako brat nie miałem takiej ilości pieniędzy aby mu dawać tego co chce. Podczas rozmowy ze swoimi kolegami dowiedziałem się, że istnieją jeszcze takie zabawki, które na pewno wszystkim przypadną do gustu. One były popularne od pokoleń i każdy ma z nimi ciekawe wspomnienia. Były to oczywiście klocki lego. W moim mieście istniał nawet specjalny sklep, który był przeznaczony różnym wersjom tych klocków. Sam jako małe dziecko spędzałem wiele czasu na zabawach z ojcem. Stwierdziłem, że nie ma chłopaka, który nie uwielbiałby klocków lego. Oczywiście takie atrakcje wcale nie należały do najtańszych. Na szczęście ja miałem na ten cel specjalnie zaoszczędzone pieniądze. Mogłem sobie pozwolić na atrakcyjny prezent urodzinowy dla własnego brata. Jednak będąc już w sklepie nie wiedziałem na co mogę się zdecydować. Wszystko wydawało mi się najlepsze. Klocki lego osiągnęły na prawdę sporą popularność i byłem w szoku, że istnieje tyle odmian tej gry. Po zakupie specjalnego samochodu strażackiego z klocków lego przyjechałem do domu. Wszystko zapakowałem w piękny papier i czekałem w stresie do dnia urodzin. Na szczęście moje obawy były bez podstaw.

Klocki lego jak zwykle mnie nie zawiodły i okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Brat był zachwycony i poprosił mnie abym mu pomógł. Dzięki temu mieliśmy szansę na wspólne spędzanie wolnego czasu, a przy okazji dobrą zabawę. Mnie jako dorosłej osobie również podobała się zabawa klockami.