W Warszawie wykonamy wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego

Zabieg jest dobrą alternatywą do dla kobiet, które obawiają się efektu naciągnięcia skóry jakie ma miejsce w przypadku spłycania zmarszczek z użyciem botoksu. Mogą z niego skorzystać również osoby, które cierpią na uszkodzenia stawów lub ścięgien. Pamiętajmy również, że niektóre osoby są nadwrażliwe na toksynę botulinową, zwaną inaczej botoksem.

Warszawskie gabinety kosmetyczne oferują zabiegi z osoczem

osocze bogatopłytkowe warszawaZabieg zwany jest inaczej wampirzym liftingiem. Dzięki niemu usuniemy kurze łapki, spłycimy zmarszczki na czole, policzkach, nosie i okolicach ust. Można również spłycić zmarszczki na szyi i dekolcie. Jeśli szukamy gabinetu medycyny estetycznej, który ma w ofercie osocze bogatopłytkowe Warszawa jest idealnym miejscem. Przyjeżdżają tu osoby z całej Polski. Znajdziemy tu wiele gabinetów, które specjalizują się w tym zabiegu. Jego koszt to od 900 do 2500 złotych. Cena zależy głownie od miejsc, w które osocze ma być wstrzyknięte. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest również szansą dla łysiejących mężczyzn. Terapia ta pozwala na pobudzanie procesu wzrostu włosów i sprzyja ich zagęszczeniu. Przed zabiegiem lekarz medycyny estetycznej pobiera od pacjentki około 8 ml krwi. Następnie musi oddzielić czerwone krwinki od osocza. Proces odbywa się w wirówce. Następnie dodawany jest czynnik aktywujący płytki krwi. Następnie zabieg jest wykonywany urządzeniem do mezoterapii lub poprzez iniekcję. Na efekty nie trzeba długo czekać. Skóra jest bardziej nawilżona, odżywiona i bardziej elastyczna.

Zabieg należy przeprowadzić w sprawdzonym miejscu i pod okiem specjalisty. Terapia jest bezpieczna i nie zagraża zdrowiu. Może się jej poddać każda osoba, która chce odmłodzić wygląd swojej twarzy. Efekt zabiegu utrzymuje się do sześciu miesięcy. Później należy go powtórzyć. Efekty zabiegu są naprawdę niesamowite.