W Warszawie możemy wykonać biżuterię z grawerunkiem

Niedawno była moja piąta rocznica ślubu. Zawieźliśmy dzieci do dziadków i poszliśmy z mężem do kina, a potem na romantyczną kolację. Wybraliśmy małą restauracyjkę, do której chodziliśmy na randki jako narzeczeni. Wiążę z nią dużo miłych wspomnień.

Biżuteria z grawerem w Warszawie

grawerowanie biżuterii warszawaJedzenie była jak zawsze przepyszne. Niemal zawsze zamawiam to samo. Spędziliśmy miły wieczór. Wymieniliśmy się również prezentami. Podarowałam mężowi spinki do mankietów. Uznałam, że na pewno mu się przydadzą nowe. Od niego dostałam biżuterię. Nie spodziewałam się. Był to piękny szeroki srebrny pierścionek z kamieniami. W środku buł grawer – kocham cię napisane piękną czcionką. Mąż zamówił pierścionek z grawerem u jubilera, u którego kupowaliśmy obrączki. Był to bardzo miły gest. Wzruszyłam się. Biżuteria z indywidualnym grawerem jest bardzo dobrym pomysłem na prezent na różne okazje. Jeśli chodzi o grawerowanie biżuterii Warszawa to miejsce, gdzie takie usługi świadczy niemal każdy jubiler. Dla mnie pierścionek był jednak wyjątkowy. Wykonany w tym samym sklepie, w którym kupowaliśmy obrączki. Na obrączkach również zleciliśmy wykonanie graweru. Była to data naszego ślubu. Napis „Kocham Cię” był wykonany taką samą czcionką. Po kolacji poszliśmy na romantyczny spacer pięknie oświetlonymi ulicami Warszawy. Krakowskie Przedmieście wyglądało pięknie. Niestety dalsza część wieczoru już taka piękna nie była. Zadzwoniła mama z informacją, że nasze starsze dziecko ma gorączkę i biegunkę. Nasz wieczór skończył się wyprawą do szpitala.

Na szczęście to był tylko wirus. Mąż odebrał naszego drugiego synka od mamy i spędziliśmy noc już wszyscy razem w domu. Długo patrzyłam na moje śpiące dzieci. Byłam bardzo szczęśliwa. Nie mogę uwierzyć, że minęło już pięć lat od naszego ślubu.