Świetny sklep z obudowami

 

W końcu kupiłam sobie nowy, wymarzony telefon. Zamówiłam go oczywiście przez Internet, ponieważ w ten sposób było o wiele taniej. Niestety zupełnie nie pomyślałam o tym, że w tym samym czasie kiedy zamawiam telefon powinnam zamówić również potrzebne mi do niego akcesoria. Czyli przede wszystkim obudowę i szkło hartowane na ekran.

Sklep z obudowami mnie zaskoczył

sklep z obudowami na telefonNiestety, chociaż byłam w trzech sklepach z artykułami GSM w moim mieście nigdzie nie mieli szkła hartowanego na mój model telefonu. Tylko w jednym sklepie znalazłam obudowę w czterech wzorach na swój telefon ale szczerze mówiąc w ogóle mi się nie podobały. I do tego były strasznie drogie, więc żal było mi kasy na coś, co w ogóle mi się nie podoba. Postanowiłam więc zamówić potrzebne mi rzeczy przez Internet. Bałam się, że będę musiała długo czekać na przesyłkę i mój telefon przez parę dni będzie nie dosyć, że bez obudowy, ale też co najgorsze bez zabezpieczenia ekranu. Na szczęście sklep z obudowami na telefon, w którym zamówiłam kilkanaście różnych etui na telefon bardzo szybko wysłał moją paczkę z produktami. Zamówienie złożyłam w środę, a już w czwartek po południu odwiedził mnie kurier z paczuszką. Byłam dość zaskoczona ale zadowolona, bo naprawdę nie lubię nie mieć niczego na swoim telefonie. Do tego bardzo zależało mi na tym założyć na ekran telefonu te szkło chroniące przed pęknięciami.

Zdecydowanie zaszalałam jeżeli chodzi ilość etui, które zamówiłam. Ale bardzo lubię zmieniać obudowy na telefonie, czasem nawet w zależności od mojego ubioru. Cieszę się, że przesyłka dotarła tak szybko. Do tego dostałam jeszcze gratis w postaci kolejnej obudowy i słuchawek, które bardzo mi się przydały. Jestem pewna, że w przyszłości na pewno coś jeszcze zamówię w tym sklepie.