Świetne nadruki na kopertach

 

Kiedy potrzebujemy odpowiedniej jakości koperty to zawsze mamy do wyboru bardzo dużą ich gamę. Możemy je wybierać pod względem rozmiaru, grubości czy też odpowiedniego lub specjalnego zamknięcia. Każdy przedsiębiorca dostosowuje wybór koperty odpowiedni dla niego, aby docierać do swoich klientów w sposób nowoczesny i taki który zapada w pamięć.

Czy warto wykonać nadruki na kopercie?

nadruk na kopertachDla nas to może być zwykła koperta, ale dla osób, które je produkują to coś naprawdę szczególnego. Koperty w dzisiejszych czasach są niezbędnym wyposażeniem każdego biura, sekretariatu oraz wszystkich urzędów miejskich i państwowych. Ich głównym przeznaczeniem jest umożliwienie przesłania zabezpieczonej korespondencji, której nikt nie może otworzyć ani przeczytać. Możemy wyróżnić wiele różnych kopert pod względem ich rozmiaru, sposobu zamykania grubości papieru w odpowiednim wykonaniem, a także swoje znaczenie ma odpowiedni nadruk na kopertach. Ze względu na rozmiary kopert możemy ją określić na 3 rodzaje i są to koperty małe średnie oraz te duże, gdzie możemy zmieścić formularz typu A4 czy A5. Ze względu na zamknięcia koperty możemy wyróżnić zamknięcie, które jest najpowszechniejsze, ponieważ kleimy je na mokro i wymaga to tylko zwilżenia paska z klejem. Drugim rodzajem koperty są koperty, które są samoklejące, kiedy połączymy dwie klapy zamknięcia oraz mamy też koperty samoklejące z paskiem, gdzie odklejamy pasek zabezpieczonych klejem i włączymy dwie klapy.

Koperty też posiadają różne dodatkowe elementy takie jak: okienko gdzie widzimy nazwa adresata i nie musimy już dodatkowo pisać tego na kopercie. Mamy specjalne koperty z nadrukiem, które są najczęściej kopertami firmowymi, a także możemy wyróżnić koperty z folią bąbelkową aby je dobrze zabezpieczyć oraz te usztywniające z kartonu.

Więcej na stronie: arpidruk.pl