architekt wnętrz

Studiuję i marzę o pracy architekta wnętrz

Jestem studentką. Uczelnia ma dobry poziom. Zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Lublin inwestuje w uczelnie bo to jego wizytówka. Studiuję projektowanie wnętrz.

Chcę zostać architektem wnętrz

architekt wnętrzArchitekt wnętrz to zawód o którym zawsze myślałam. Od kiedy byłam mała bardzo mnie to interesowało. Nie byłam przykładową dziewczynką dla której najważniejsze były lalki czy przebieranie strojów. Mnie interesowały rysunki, plany i domki dla lalek. Ustawiałam w nim zawsze różne rzeczy, które można było przechowywać w domu. Zawsze pytałam się czy aranżacja wnętrz zrobiona przeze mnie im się podoba. Pracownia aranżacji wnętrz to byłaby firma, w której mogłabym pracować. Na pewno bym się spełniała w takiej pracy. Lubię kontakt z ludźmi i lubię ich zaskakiwać kiedy przygotowuję jakieś projekty. Ostatnio zrobiłam projekt salonu dla mojego brata. Mój starszy brat kupił mieszkanie i poprosił mnie o projekty wnętrz przynajmniej w trzech sztukach żeby on mógł sobie wybrać najlepszy, który mu się najbardziej podoba. Przygotowałam zgodnie z prośbą i brat nie mógł uwierzyć że to moja praca. Aranżacja wnętrz to moja pasja i mogłabym się tym zajmować cały czas. Nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie. Jak tylko ukończę studia to od razu poszukam sobie biura projektowego, w którym będę mogła spełniać swoje marzenia. Profesjonalny architekt wnętrz świadczący usługi w Lublinie – to jest to! Teraz na studiach mamy wiele zajęć związanych z projektowaniem wnętrz. Profesorowie uczą nas teorii ale także przywiązują wielką wagę do praktyki. Ostatnio na ćwiczeniach robiliśmy aranżację wnętrz, które sobie wybraliśmy.

Ja zajęłam się łazienką i to był bardzo poważny wybór. Łazienka musi być zagospodarowana z wykorzystaniem każdego metra przestrzeni. Profesorowi bardzo się moja praca spodobała i dostałam pozytywną ocenę. Nie musiałam podchodzić do egzaminu.