Stoliki kawowe w stylu skandynawskim

 

Ostatnimi czasy styl skandynawski stał się bardzo popularny w naszym kraju. Mnóstwo osób decyduje się na to, by właśnie tak urządzić swój dom czy też mieszkanie. Czemu styl ten zawdzięcza aż tak dużą popularność? Przede wszystkim temu, że czyni pomieszczenie przestronniejszym.

Dlaczego warto kupić biały stolik?

stolik kawowy biały lakierowanyStyl skandynawski to przede wszystkim przestrzenie, które są wypełnione bielą. Piękne białe meble, stoliki i oczywiście ściany. Tak naprawdę tylko krzesła, koce i różnego rodzaju dodatki sprawiają, że pomieszczenia nie są jednolite. Bowiem dodatki zazwyczaj mają bardzo żywe kolory jak czerwony czy też musztardowy. Obecnie wiele osób nie decyduje się na to, by całe pomieszczenia urządzać w tym stylu. Wprowadzają jednak do swoich pokoi elementy, które są zaczerpnięte ze stylu skandynawskiego. Przykładem może być stolik kawowy biały lakierowany. Tego typu stoliki niegdyś były tylko i wyłącznie w kolorze drewna lub też czarne. Obecnie w większości przypadków są one białe. Zazwyczaj mają niewielkie rozmiary, a tym samym również niskie ceny. Taki stolik możemy zakupić już za około sto złotych. Oczywiście nie musimy bać się o to, że taki stolik nie będzie praktyczny. Jeśli jest wykonany na wysoki połysk, to na pewno od niczego nam się nie zabrudzi. Bowiem nawet jeśli wyleje nam się na niego kawa, to szybko będziemy mogli wszystko zetrzeć ścierką. Dziś mamy wiele sklepów internetowych, w których takie stoliki możemy nabyć. Bez wątpienia warto w taki mebel zainwestować, ponieważ jest on bardzo funkcjonalny.

Stoliki w kolorze bieli optycznie powiększają nasze pomieszczenia. Sprawiają również, że wydają się być one bardziej eleganckie. Warto w taki mebel zainwestować, tym bardziej, że jest on stosunkowo tani i na rynku mamy taki stolików mnóstwo.