Porady prawne online

Sklep internetowy i porady prawne online

Cała oferta jest tak przygotowana, że korzystający z usług od początku do końca wszystko może załatwić w panelu internetowym. Wystarczy się zarejestrować. Następnie jak już uda się nam zalogować możemy sami wygenerować nasz kod i hasło dostępu.

Porady prawne online lub przez telefon

Porady prawne onlineKiedy to zrobimy wybieramy opcję na przykład prawnik dla firmy, Jeśli oczywiście nasza firma ma jakąś sprawę do załatwienia. Możemy się połączyć przez video czat, albo konferencję. Możemy też porozmawiać przez telefon. Kiedy zaznaczymy tę opcję w ciągu dwudziestu minut od zgłoszenia, zadzwoni przedstawiciel, który pomoże nam rozwiązać nasz problem. Możemy też wybrać prawnika według kryterium problemu jaki nas spotkał. Na przykład wybieramy w zakładce prawo, prawo medyczne. Wtedy generują nam się tematy i możemy wybrać dokładniej co nas interesuje. Istnieje też zakładka, w której możemy przyjrzeć się każdemu pracownikowi i wybrać tego, któremu zaufamy i powierzymy naszą sprawę. Opieka prawna na stronie obejmuje wszystkie działy. Prawo pracy i prawo medyczne to podstawa. Posiadamy też notariuszy i radców prawnych. Skuteczne porady prawne online mogą być udzielane mailowo lub telefonicznie. Jeśli ktoś woli kontakt bezpośredni, śmiało może przyjść do naszej firmy i skonsultować się z działem obsługi klienta.

Linia telefoniczna działa dwadzieścia cztery godziny, w nagłych wypadkach mamy też dyżury prawnicze, z tym, że wtedy jest to bez możliwości wyboru prawnika, jest on wybierany z góry. Chyba, że bardzo nam zależy i uzgodnimy to z konsultantem podczas rozmowy.