serwis kas fiskalnych

Serwisant kas fiskalnych

W zeszłym roku przeprowadziłem się do Wrocławia. Tutaj jest więcej pracy i możliwości. Pracę otrzymałem szybko, ponieważ już po tygodniu, co mnie bardzo cieszyło, ponieważ mogłem sprowadzić całą swoją rodzinę do Wrocławia. Pracuję jako serwisant i naprawiam oraz serwisuję wagi sklepowe, kasy fiskalne czy różnego rodzaju drukarki fiskalne.

Jako serwisant znam się na kasach fiskalnych

serwis kas fiskalnychWłaściciel firmy, w której pracuję, sprzedaje także wagi samochodowe, ale za ich serwis odpowiada zupełnie inny pracownik. Serwis wag sklepowych odbywa się głównie u klienta. Posiadam auto służbowe i dojeżdżam na miejsce. Zawsze mam przy sobie niezbędne narzędzia, aby taki serwis wag przeprowadzić w profesjonalny sposób. Zanim oczywiście rozpocząłem samodzielnie pracę, to jeździłem z Maciejem, który jest serwisantem od kilkunastu lat i to on mnie wdrożył we wszystkie obowiązki. Okazało się, że serwis kas fiskalnych nie jest trudny i teraz bez problemu sam dokonuję wszelkiego serwisowania. Jestem rzetelnym pracownikiem i zawsze wywiązuję się ze swoich obowiązków. Od Macieja wiem, że kasy fiskalne, które są sprzedawane w naszej firmie to podobno najnowszy model, którym interesuje się wielu klientów. Na pewno będziemy mieli więcej pracy dzięki temu. No Maciej również wspomniał, że drukarki fiskalne kupił u nas jego szwagier, który cały czas zachwala jaki to doskonały produkt. Ja to się na tym nie znam. Nie używam tych produktów, tyko przeprowadzam profesjonalny serwis kas fiskalnych Wrocław i ważne dla mnie jest nie jak się na tym sprzęcie pracuje, tylko czy jest sprawny i nadaje się do użytkowania.

Może, jakbym miał swój sklep, to by mnie kasy fiskalne interesowały, ale tak? Nie potrzebna mi ta wiedza. Gdy wróciłem do firmy szef powiedział, że będziemy mieć szkolenie, bo wprowadza do sprzedaży nowe urządzenia.