Meble nietypowe

Reality show a meble nietypowe i na wymiar

Od około piętnastu lat w Polsce panuje trend na pochodzące ze Stanów Zjednoczonych programy, które są emitowane na żywo, mające na celu zwiększyć popularność oglądalności telewizji. Ciekawość ludzka nie zna granic, kiedyś to zaglądało się do szafy sąsiada, dziś natomiast ludzie chcą śledzić życie codzienne obywateli – i to najlepiej 24 godziny na dobę!

Meble nietypowe i na wymiar dla telewizora

Meble nietypoweJak można zauważyć, młodzież zamiast interesować się literaturą, przyrodą czy muzyką klasyczną, potrafi cały dzień siedzieć z pilotem na kanapie z nogami na stole patrząc się bezmyślnie w telewizor. Sprzęt ten ma dziś miejsce honorowe w niemal każdym domu. To o niego się najbardziej dba, to jemu się kupuje meble na wymiar, to jego opłacamy. Dzieje się tak tylko dlatego, że oglądamy głupie programy, od których się uzależniliśmy. Z psychologicznego punktu widzenia, najwięcej czasu przed ekranem spędzają mężczyźni, którzy często kłócą się ze swoimi żonami o pilot. Kto ma pilot – ten ma władzę. Z męskiego punktu widzenia, dla kobiet najważniejszym elementem w domu powinny być meble kuchenne. I tak w ówczesnym świecie ludzie zapominają o sobie, ale nie zapominają o ludziach z telewizji, która owładnęła ich umysł. Zdarzyło się niejednokrotnie, że przez uzależnienie od telewizora nastąpił rozpad małżeństwa a młodzież przestawała się uczyć.

Przestały nas interesować przyziemne rozrywki jak, na przykład pójście na spacer, do kina, czy zwykła rozmowa z sąsiadem. Ważna jest teraz manipulacyjna działalność ekranu telewizyjnego, a programy typu reality show, wzmożony się do tego, że oglądalność zaczęła rosnąć. Wydaje mi się, że ludzkość pogubiła się.

Więcej o meblach można znaleźć na: Estaco: meble na wymiar