Przygotowuję projekty i zakładam ogrody

 

Dzisiaj uczyłam się na kursie wielu interesujących rzeczy. Dostałam się do pracy w zagranicznym biurze, który zleca wykonywanie ogrodów dla różnych firm i zamożnych klientów. Firma współpracuje z różnymi klientami. Skupia się na klientach w kraju ale także stara się o zlecenia z zagranicy. Akurat jestem na szkoleniu w języku angielskim z zakładania ogrodów.

Szkolę się w zakładaniu ogrodów

zakładanie ogrodów krakówFirma, w której pracuję znajduje się w centrum miasta Kraków. Zakładanie ogrodów Kraków jest bardzo dobrą pracą. Firmy, które zajmują się ą branżą mają spore wymagania od specjalistów. Jak zostałam przyjmowana do firmy nie miałam sporego doświadczenia. Byłam zaraz po studiach i zakładanie ogrodów było dla mnie nowością. Na studiach brałam udział w kilku takich pracach ale każdy projekt był wykonywany w grupie i nigdy nie miałam możliwości żeby sama pracować od początku do końca nad jednym ogrodem. Szkolenie, na którym przebywam jest bardzo ciekawe. Mogę się na nim wielu rzeczy dowiedzieć. Szkolenie jest dostosowane do zagranicznych klientów. Uczymy się wielu fachowych nazw roślin żeby wiedzieć jak rozmawiać z klientami. Zakładanie ogrodów Kraków jest potrzebne zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza firma stara się o różne zlecenia żeby utrzymywać się na rynku. W tej branży jest wiele firm dlatego firma stara się być jak najbardziej znana i doceniana przez klientów. Zakładanie ogrodów w dzisiejszych czasach cieszę się sporym zainteresowaniem.

Klienci w dzisiejszych czasach doceniają dobrze wykształconych pracowników dlatego firma,w której pracuję w nas inwestuje. Znajomość angielskiego bardzo nam się przydaje. Dzisiaj dowiedziałam się, że zostałam przydzielona do zlecenia zagranicznego. Będę musiała wyjechać na dwa tygodnie. W Tym czasie mam przygotować projekt i dopilnować wykonanie wszystkich prac.