ogrodzenie budowlane

Przebudowa trasy przy osiedlu i ogrodzenie budowlane

Mieszkamy na obrzeżach miasta. Nowe osiedle, spokojna okolica, mnóstwo zieleni. Idealne dla nas miejsce. Na osiedlowym placu do relaksu mamy też altankę z grillem, z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Często spędzaliśmy tam czas z rodziną.

Ogrodzenie budowlane załatwiło sprawę

ogrodzenie budowlaneJednak niedawno dowiedzieliśmy się, że nieopodal rozpocznie się przebudowa trasy. Pisaliśmy petycje, prośby i nic to nie dało. Zniknie część pięknego otaczającego osiedle z dwóch stron lasu. Nie będzie przez bardzo wiele miesięcy upragnionej ciszy. Trzeba będzie pilnować dzieci, aby rowerkiem nie pojechały zbyt daleko i nie wpadły pod jakąś maszynę budowlaną. Zrodziło się mnóstwo obaw i niechęć do samej przebudowy. Jak tylko usłyszeliśmy, że robi się tam ruch, poszliśmy zobaczyć jak wygląda to w rzeczywistości. Okazało się, że postawiono ogrodzenia budowlane. Bardzo wysokie, zakrywające cały plac od strony osiedla i innych budynków. Ogrodzenia tymczasowe mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo jak i ochronić nas od hałasu pracujących maszyn. Nie ukrywam, że bardzo miło byliśmy tym zaskoczeni. Byliśmy pod dużym wrażeniem, pozytywnym oczywiście, bo obawialiśmy się tych prac, a tutaj ogrodzenie budowlane załatwiło sprawę. Nie ma może idealnej ciszy, ale nie możemy mówić też o dużym hałasie.

Nie martwimy się o bezpieczeństwo dzieci, bo wiemy, że o nie budowlańcy też zadbali w ramach możliwości. Oczywiście nasza uwaga, jeśli chodzi o dzieci i czujność jest teraz zwiększona, bo to zrozumiałe, jak w okolicy toczą się tak szeroko zakrojone prace. Na szczęście są chociaż te dobre ogrodzenia budowlane z firmy http://metalowy24h.pl.