rower elektryczny

Prowadzę wypożyczalnie rowerów elektrycznych

Często brałem udział w różnych zawodach i nawet swego czasu kilka z nich wygrałem. Uwielbiam jeździć rowerem, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność. Dlatego też otworzyłem swoją własną wypożyczalnię, gdzie dostępne są różnego rodzaju rowery elektryczne oraz miejskie czy górskie.

Rower elektryczny z wypożyczalni

rower elektrycznyMam świetne hamulce takie jak na przykład magura hs11 i sprawdzają się one doskonale. Klienci, którzy się do mnie zgłaszają mają różne potrzeby a ja zawsze znajdę dla nich doskonałe rozwiązanie. Sam mam w domu rower focus, z którego jestem zadowolony i często jeżdżę w dość dalekie trasy. Czasami to nawet w ciągu dnia zrobię ponad sto kilometrów. Moja żona powtarza, że na takie trasy to idealny byłby dla mnie najlepszej jakości rower elektryczny i pewnie ma rację. Moja wypożyczalnia jest znana z całym mieście, pewnie z uwagi na to, że jako jeden z nielicznych wypożyczam rowery elektryczne i mam całkiem niskie ceny. Początkowo chciałem zająć się sprzedażą, ale wypożyczalnia jednak okazała się lepszym wyborem. Dość dużo środków zainwestowałem w rowery focus, ponieważ chciałem mieć tylko najlepsze rowery w swojej wypożyczalni. Czasami to jest takie oblężenie, że na stanie zostaje mi jeden rower elektryczny, ponieważ cała reszta jest wypożyczona. Niektórzy to nawet mają kartę stałego klienta, ponieważ wypożyczają ode mnie rowery elektryczne regularnie. Wszystkie rowery focus są ubezpieczone, dlatego klient nie musi się obawiać, że coś się stanie. Ponadto mój znajomy naprawia również rowery elektryczne i z nim współpracuję.

Zawsze mogę liczyć na jego pomoc i wiem, że jak oddam mu rower elektryczny to jeszcze tego samego dnia się wszystkim zajmie. On również jest pasjonatem jazdy na rowerze i często wspólnie wybieramy się na różne wyprawy poza miasto. To dobry kumpel.