Profesjonalne makijaże permanetne

 

Kiedy brakuje nam codziennie czasu na wykonywanie makijażu, a mimo to chcemy prezentować się jak najlepiej, warto skorzystać z nowoczesnych usług kosmetycznych właśnie takich, jak wykonanie makijażu permanentnego. Nie jest to makijaż na zawsze, a potrafi zaoszczędzić nam naprawdę multum czasu i pieniędzy, a także nerwów.

Rewelacyjne makijaże permanentne

makijaż permanentny ŁódźNierzadko makijaż wykonujemy w zasadzie z drżącą ręką chcąc załatwić sprawę jak najszybciej i śpiesząc się do pracy, czy na umówione spotkanie. Skutkuje to mnóstwem potknięć makijażowych przez co musimy go ciągle poprawiać przez co paradoksalnie chcąc zrobić makeup jak najszybciej, robimy go znacznie dłużej. W moim przypadku największy problem stanowiły brwi, które od wielu lat wołają o pomstę do nieba. Kiedy byłam bowiem nastolatką starałam się zaoszczędzić czas i po prostu je goliłam od dołu co poskutkowało okropnymi, krzaczastymi brwiami, których nie sposób ujarzmić. Któregoś dnia powiedziałam sobie stanowcze „dosyć” i umówiłam się na makijaż permanentny Łódź ma mnóstwo doskonałych klinik w których możemy poddać się takiemu zabiegowi u prawdziwych profesjonalistów. Kosmetyczka, która wykonywała mi zabieg zaproponowała kilka ciekawych rozwiązań. Okazało się bowiem, że można wykonać makijaż permanentny brwi na różne sposoby. Jeden z nich, nazywany piórkowym znacznie przypadł mi do gustu ponieważ wyglądał niesłychanie naturalnie i to właśnie na niego się zdecydowałam. Pani Kosmetyczka po bezbolesnych wyregulowaniu moich brwi przystąpiła do pracy. Muszę przyznać, że niesłychanie się bałam, ponieważ w końcu jakby nie patrzeć makijaż permanentny jest pewną formą tatuażu. Bałam się zatem, że zwyczajnie będzie bolał, a tymczasem szybko przyzwyczaiłam się do nowego uczucia, które z początku było nieco niekomfortowe, a po kilku minutach w zasadzie nieodczuwalne.

Za sprawą jednej wizyty zażegnałam na długi czas problem z brwiami i co więcej moja twarzy wygląda teraz nie tylko bardziej proporcjonalnie, ale i młodziej! Oczy także wydają się być bardziej wyraziste i większe, a wszystko za sprawą jednego zabiegu. Teraz także sama będę mogła regulować swoje brwi mając zaznaczone makijażem miejsce do którego mam wyrywać włoski!