Potrzebowałam sprawdzonej psychoterapii

Byliśmy z mężem małżeństwem już od prawie piętnastu lat. Mieliśmy dwójkę dzieci i całe życie dzieliliśmy między pracę i dom. Ostatnio w naszym małżeństwie jednak zaczęło dziać się coraz gorzej. Nie potrafiliśmy się dogadać, kłótnie były na początku dziennym, a nasze kilkuletnie dzieci musiały na to patrzeć i cały czas chodziły przez to znerwicowane.

Skorzystaliśmy ze sprawdzonej psychoterapii rodzinnej

sprawdzona psychoterapia rodzinna w krakowieW końcu oboje uznaliśmy, że tak dłużej być nie mogę. Nie chcieliśmy być małżeństwem tylko „na papierku”. Marzyliśmy o tym, żeby między nami układało się tak dobrze, jak na początku związku. Wiele osób mówiło nam, że to się nie uda, ale my i tak zdecydowaliśmy się spróbować. Uznaliśmy, że poprosimy o fachową pomoc i skorzystamy z psychoterapii rodzinnej. Była nam wobec tego potrzebna sprawdzona psychoterapia rodzinna w Krakowie. Na szczęście dosyć szybko udało nam się znaleźć ośrodek zdrowia, w którym można zapisać się na taką terapię. Wielu pacjentów ją polecało, ponieważ była ona prowadzona przez profesjonalistów, którzy bardzo dobrze znali się na swojej pracy i do każdego pacjenta, każdej rodziny podchodzili indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Udaliśmy się tam w pierwszej wolnej chwili. Zapisaliśmy się na terapię, która miała rozpocząć się już za kilka dni. Szybko przekonaliśmy się, że to był bardzo dobry wybór, ponieważ pomogło nam to w uratowaniu małżeństwa i naprawieniu relacji rodzinnych.

Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ terapie była prowadzona profesjonalnie w tempie dopasowanym do potrzeb każdego z członków naszej rodziny. Na terapię chodziliśmy razem z mężem i brały w niej udział także nasze dzieci, które najwięcej pracowały z doświadczonym psychologiem dziecięcym. Już wkrótce zobaczyliśmy pierwsze efekty terapii.