Potrzebowałam etykiet samoprzylepnych

Jesienią lubię zrobić sobie trochę słoików kiszonek i przetworów. Robię bardzo dobre przetwory, które często rozdaje rodzinie i znajomym. W tym roku wyszło mi ich wyjątkowo dużo. Musiałam poopisywać każdy słoiczek, żeby wiedzieć co jest w środku i jaka jest data jego wykonania. Chciałam w tym celu zakupić etykiety samoprzylepne, które będą się trzymały szklanych słoików.

Gdzie wydrukować etykietę samoprzylepną?

etykiety samoprzylepne drukW sklepach takie etykiety były bardzo drogie. Nie chciałam tyle płacić za kawałek papieru nasączonego klejem. Postanowiłam znaleźć miejsce, w którym będę mogła wydrukować takie etykiety. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: etykiety samoprzylepne druk i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam w moim mieście jedną firmę, która zajmowała się drukami etykiet samoprzylepnych. Takie drukowanie miało wiele zalet. Po pierwsze wychodziło taniej niż kupno gotowych etykiet. Po drugie mogłam zaprojektować własny wzór etykiety. Skorzystałam w tym celu ze specjalnego programu graficznego zamieszczonego na stronie drukarni. Mieli oni do wyboru gotowe szablony etykiet, ale wolałam zaprojektować coś swojego. Po wgraniu swojego projektu do systemu zamówiłam odpowiednią ilość etykiet i już dwa dni później mogłam zgłosić się do sklepu, żeby odebrać gotowe etykiety samoprzylepne. Byłam z nich bardzo zadowolona.

Były wykonane z solidnego kredowego papieru. Posiadały bardzo mocny klei, który bez problemu dało się przykleić na szklane słoiki z przetworami. Kolejną ich zaletą było to, że można było po nich z łatwością pisać, żeby prawidłowo opisać zawartość słoika. Wystarczył do tego zwykły długopis. Etykiety były mocne i trwałe nie odklejały się pod wpływem upływającego czasu, a do tego indywidualnie zaprojektowane.