Porządny sprzęt kosmetyczny

Uważam, że na jedzeniu i na urodzie nie powinno się oszczędzać. Jestem osobą, dla której wygląd jest bardzo ważny i uważam, że jeżeli chcemy dobrze wyglądać, to nie wystarczą kremy i makijaż. Ważne jest to, czy się odżywiamy i co jemy. Odpowiednia dieta może bardzo mocno wpływać na nasz wygląd.

Zabiegi z najlepszym sprzętem kosmetycznym

sprzęt kosmetycznyJak już dieta jest odpowiednia, to można zadbać o jakieś zewnętrzne sprawy. Ja w tym celu odwiedzam mój ulubiony salon, gdzie mają najlepszy sprzęt kosmetyczny godny polecenia i wiem, że dobrze się tam mną zajmują i mi nie zaszkodzą. Moja cera jest dla mnie bardzo ważna i dbam o nią jak mogę, jednak maseczki i kremy w domu, to nie to samo. Ostatnio doświadczyłam nowego super zabiegu, jakim jest infuzja tlenowa, bo moja kosmetyczka jest zaopatrzona w specjalne urządzenia do przeprowadzania takich zabiegów. Tak samo ma też sprzęt do kawitacji i oczyszczania twarzy. Oczywiście wszystko z certyfikatami i od najlepszych producentów. Ufam jej i wiem, że z jej talentem i dobrymi urządzeniami zawsze po każdej wizycie stan mojej skóry będzie się poprawiał. Podczas infuzji tlenowej trochę dziwnie się czułam, bo pierwszy raz miałam ją robioną, ale było to fajne uczucie. Taka infuzja pomaga zregenerować się zmęczonej skórze i dostarcza tlenu do komórek, by mogły lepiej produkować kolagen i wchłaniać kosmetyki. Infuzję dobrze jest wykonywać przed jakimiś zabiegami, bo wtedy są bardziej skuteczne.

Nie wyobrażam sobie, że miałabym zmienić kosmetyczkę. Ta bardzo mi odpowiada i dzięki wizytom, sama dowiedziałam się bardzo dużo na temat pielęgnacji. Zdziałała u mnie na twarzy cuda i pozbyłam się przebarwień dzięki specjalnym sprzętom kosmetycznym, o których istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia. Dobrze, że chodzę tam regularnie.