woski zapachowe

Podróż do innej krainy dzięki świecom i woskom zapachowym

Zimowe wieczory spędzamy najczęściej w domu czytając gazety, książki lub rozmawiając z rodziną. Uzupełnieniem tej pory roku mogą być świece zapachowe, które swoim aromatem przenoszą nas w dowolne miejsce na ziemi.

Świece i woski zapachowe – wspomnienia w zapachu

woski zapachoweCzytając książkę o egzotycznych podróżach przyjemnie jest poczuć woń tamtego klimatu, świeczki woodwick pozwolą przeniknąć do krainy świeżego kokosa, soczystego owocu mango lub morskiej bryzy z delikatnym dotknięciem bawełny i pachnącego drewna. Subtelny blask, jaki dają woski zapachowe rozgrzewające się w kominkach przywodzą na myśl chwile spędzone z kimś ważnym, bliskim, pojawiająca się nostalgia zniknie w tym małym płomyku wspomnień. Unoszący się w powietrzu wonny deser pomarańczowy oblany słodką wanilią zamknięty w pięknym słoiczku przywoła echo minionego lata, które rozbrzmiewa dzięki cudownemu zapachowi, jaki dają świece yankee candle. Warto docenić rolę, jaką w naszym życiu pełnią woski zapachowe, wystarczy raz zapalić woski Kringle Candle, aby zrozumieć, że właśnie tej przyjemnej retrospekcji brakowało, od tej chwili wszystkie dni wesołe i smutne zatopimy w tym wyjątkowym aromacie. Bogaty wachlarz zapachów nie pozostawi nikogo bez możliwości wyboru, nawet najbardziej wymagająca osoba odnajdzie pachnidła, które pozwolą odprężyć się po ciężkim dniu lub wzmocnić doznania nadchodzącego wieczoru ze znajomymi. Palące się w salonie trzykolorowe świeczki woodwick o połączonych zapachach bzu, róży i delikatnego pnącza, wprowadzą wszystkich w dobry nastrój i pozwolą cieszyć się wspólnymi chwilami. Świece zapachowe spełniają ważną misję także w ciepłe dni, ponieważ swoimi rześkimi zapachami przypominającymi mroźną zimową aurę z płatkami spadającego śniegu przyniosą nam ulgę. Ale świece yankee candle to nie tylko kraina pachnących kwiatów i owoców to także elegancja opakowań, w których zostały przygotowane, postawione w dowolnym miejscu będą spełniały rolę dekoracyjną.

 

Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają świece zapachowe jest długość palenia, która dochodzi nawet do 175 godzin, woski zapachowe palą się krócej, ale można je kupić za niewielką cenę i wypróbować różne zapachy lub kombinacje tych zapachów.