Pięknie zaprojektowane wnętrza w domu

Decyzja o zakupie domu była bardzo poważnie przemyślana. Miałem świadomość, że czekał mnie ogromny nakład finansowy, jednak byłem na to przygotowany. Zamierzałem kupić w pełni wyposażony dom z meblami, ponieważ nie miałem ochoty szukać nowych mebli i zastanawiać się, czy będą pasowały do reszty.

Dom z pięknie zaprojektowanymi wnętrzami

projektowanie wnętrz - KatowiceOdezwałem się do biura nieruchomości, które miało najlepsze opinie. Zaoferowano mi tam całkowicie nowy dom, ale bez wyposażenia. Nie byłem tym zainteresowany dopóki pośredniczka nie powiedziała, że współpracuje z najlepszym projektantem wnętrz, który dla mnie może całkowicie zająć się domem. Zgodziłem się, ponieważ miałem świadomość, że projektant ten był dobry. Obiło mi się już swego czasu o uszy jego nazwisko. Podobno wykonywał najlepiej projektowanie wnętrz – Katowice nie były jedynym miastem, gdzie projektant ten pracował, ponieważ chciało go zatrudnić mnóstwo osób. Projektant od razu zabrał się do pracy, ale najpierw zapytał mnie o wszystkie szczegóły. Wyjaśniłem mu jaki styl najbardziej mi się podobał, jakie dodatki i kolory lubiłem. Każdego dnia byłem coraz bardziej podekscytowany tym wszystkim i nie mogłem się doczekać jak zostaną zaprojektowane wnętrza w tym domu. Po trzech miesiącach wszystkie wnętrza w domu były już zaprojektowane i pojechałem obejrzeć ten dom. Byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ każde pomieszczenie prezentowało się idealnie. Wszystko mi się podobało a na zakup domu zdecydowałem się natychmiast.

W domu mieszkało mi się cudownie i zupełnie nic tam nie zmieniałem. Wszystkie wnętrza były bardzo profesjonalnie zaprojektowane i czegoś takiego właśnie oczekiwałem. Podziękowałem pośredniczce nieruchomości za tak udaną współpracę. Projektant wykonał kawał dobrej roboty.