Oryginalne fotografie ślubne ze Śląska

Mój chłopak niesamowicie zaskoczył mnie oświadczynami. Podejrzewałam, że wkrótce do nich dojdzie, ale żeby oświadczyć się na koncercie mojego ukochanego zespołu? To było najwspanialsze przeżycie, jakiego dotychczas doświadczyłam… aż do momentu sesji zdjęciowej.

Niesamowite doświadczenie z fotografią ślubną

fotografia ślubna na śląskuKiedy udało mi się zarezerwować termin u rewelacyjnego fotografa, byłam wniebowzięta! Nasz ślub miał się odbyć nietypowo zimą, a przecież udana fotografia ślubna na Śląsku i to w dodatku w środku mroźnej pory roku, to nie lada wyzwanie! Jak każda kobieta uwielbiam robić sobie zdjęcia, więc tym bardziej nie mogłam doczekać się dnia, w którym wezmę udział w sesji. Przed sesją umówiliśmy się na spotkanie z fotografem w celu obgadania szczegółów naszej współpracy. Artysta okazał się przemiłym człowiekiem otwartym na wszelkie pomysły i propozycje. Przedstawił nam swoją wizję sesji, która w mojej wyobraźni przybrała wygląd niemalże baśniowej. Z podekscytowaniem słuchałam tego, co mówi fotograf który także uwzględnił pomysły moje i mojego przyszłego męża! Czy mogłam trafić lepiej? Nie sądzę! Sesja zdjęciowa pomimo panującej zimy, odbyła się na świeżym powietrzu. Fotograf przedstawił mnie w roli prawdziwej królowej śniegu, zaś mojego męża, jako tego, który ma rozpalić ogień w moim sercu. Sceneria i rekwizyty o jakie zadbał fotograf były niesamowite. Wszystko wyglądało, jak z bajki i niewiele brakowało do tego, abym wzruszyła się do łez!. Jestem wrażliwą dziewczyną i oczywiście popłakałam się ze szczęścia, kiedy zobaczyłam efekty naszej wspólnej pracy z tak wspaniałym profesjonalistą!

Zdjęcia wyglądały zupełnie tak, jakby były zapowiedzią jakiejś nowej baśni największych wytwórni filmowych. Przedstawiały całą historię i mnie, jako mroźną królową, która po poznaniu swojego ukochanego poznała czym jest miłość i stała się uroczą śnieżynką! Kreatywność jaką wykazał się fotograf przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Nigdy nie sądziłam, że dane mi będzie uczestniczyć w tak wspaniałej i oryginalnej sesji ślubnej!