Okolicznościowe tabliczki z grawerem

Dzisiaj techniki grawerowania pozwalają na wyprodukowanie różnorakich tabliczek okolicznościowych wykonanych z laminatu grawerskiego. Możemy na nich umieścić nie tylko napisy, ale też grafikę. Zamawiamy je w internecie podając tekst i wybrany rysunek. Na jakie okazje możemy zamówić tabliczki grawerowane?

Wybieranie tabliczek grawerowanych na różne okazje

tabliczki grawerowaneTakie tabliczki, to świetny prezent na różną okoliczność. Mogą być to grawerowane podziękowania dla nauczyciela, wychowawcy lub naszego szefa. Można podziękować za jej pomocą na przykład odchodzącemu z pracy koledze czy koleżance. Tabliczki grawerowane, bardzo często stosuje się jako dodatek do prezentu urodzinowego z wypisanym imieniem oraz życzeniami. Może być także podarunkiem z okazji rocznicy ślubu. Taką tabliczką możemy też obdarować naszą mamę czy tatę z okazji ich dni. Tabliczki różnią się od siebie wielkością oraz kolorem laminatu. Najczęściej może być on złoty lub też srebrny. Tabliczki mogą być wykonane w bardzo elegancki sposób i być stosowane jako podarunek służbowy za zasługi dla firmy lub jako dyplomy wyrózniające. Często graweruje się także podziękowania dla firm za współpracę oraz wymienia się na niej dotychczasowe jej osiągnięcia. Osoba, której wręczymy elegancką grawerowaną tabliczkę okolicznościową, na pewno poczuje się wyróżniona.

Oprócz grawerowania laserowego w laminacie grawerskim, spotyka się grawer w pleksiglasie, drewnie, szkle i skórze. Grawerowane szkło nadaje się doskonale do tego rodzaju obróbki, a okolicznościowe puchary estetycznie wyglądają. Technologia graweru laserowego pozwala na nanoszenie trwałych znaków, odpornych na zużycie oraz wyblaknięcie. Materiały są odporne także na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV obecne na zewnątrz.