ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień w nowym bloku

Nazywam się Łukasz i jestem deweloperem budowlanym. Jakiś czas temu wybudowaliśmy nowe bloki na jednym z katowickich osiedli, które są bardzo nowoczesne. W blokach zamontowane jest ogrzewanie na podczerwień które są innowacyjnym rozwiązaniem.

Ogrzewanie na podczerwień są tanie

ogrzewanie na podczerwieńWszystkie zamontowane w bloku panele grzewcze na podczerwień posiadają certyfikaty i są bezpieczne oraz funkcjonalne. Wszystkie grzejniki na podczerwień, które zostały zamontowane w bloku dają bardzo odczuwalny komfort termiczny. Jeżeli chodzi o to budownictwo, to również zainwestowaliśmy w panele grzewcze, które mają bardzo długą żywotność i co najważniejsze są energooszczędne. Ogrzewanie na podczerwień było tanim rozwiązaniem i bardzo łatwo przebiegł montaż wszystkich urządzeń. Dodatkowo panele grzewcze pozwalają zaoszczędzić dużo powierzchni w lokalu mieszkalnym. Nasze nowe bloki w Katowicach cieszą się ogromnym zainteresowaniem i już prawie wszystkie mieszkania zostały wyprzedane. Zamontowane tam ogrzewanie na podczerwień jest rozwiązaniem, które cenią sobie nasi klienci i chcą mieszkać w bloku, który oferuje takie rozwiązania. Ja sam mieszkam w centrum Katowic i mam u siebie panele grzewcze, które są wydajne i idealnie dopasowane to wyposażenia mojego mieszkania. Wszystkie grzejniki na podczerwień są zdrowym rozwiązaniem, z którego się cieszę. Córka jest alergikiem a panele grzewcze nie generują kurzu w powietrzu. Dodatkowo są ciche i nie generują żadnych zapachów.

Teraz już będziemy w blokach instalować tylko ogrzewanie na podczerwień, ponieważ jest to tanie i wydajne rozwiązanie, które daje mnóstwo korzyści. Grzejniki grzewcze mają także wieloletnią gwarancję producenta. Są trwałymi urządzeniami oraz w znacznym stopniu oszczędzają energię. Mieszkańcy będą na pewno zadowoleni.