Odbywam praktyki w sklepie z wannami z hydromasażem

W szkole to najbardziej nie mogłem doczekać się praktyk. Zawsze chciałem trafić do sklepu i prosiłem nauczyciela, żeby to właśnie tam mnie zapisał. Bardzo mnie on lubił i wiedziałem, że na pewno jak będzie możliwość to się uda.

Nauczyłem się dużo w sklepie z wannami

sklep oferujący wanny z hydromasażemW roku, gdzie już w końcu miały się odbyć miesięczne praktyki to od samego początku wiedziałem, że staż będę miał w takim sklepie. Kiedy dostałem dokumenty do zobaczyłem, że przyjął mnie sklep oferujący wanny z hydromasażem, który mieści się na moim osiedlu. Byłem tak szczęśliwy, że od razu pobiegłem podziękować nauczycielowi. Praktyki zaczynał się od poniedziałku i weekend przed dłużył mi się jak żaden inny. Pierwszego dnia to tylko tak się wdrażałem i przyglądałem. Poznałem jak funkcjonuje ten sklep oferujący wanny z hydromasażem i patrzyłem jak przebiega obsługa klientów przez doświadczonych pracowników. Właściciel sklepu powiedział, że jak się poznam wszystko to będę mógł obsługiwać klientów. Na początku miałem dbać o asortyment i oczyszczać wszystkie produkty z kurzu, który niestety ale zawsze się pojawia. Utrzymywałem czystość w całym sklepie i radziłem sobie. Później zająłem się zamówieniami. Raz to nawet sam złożyłem takie zamówienie u producenta i poszło mi całkiem nieźle. Praktyki to tak szybko mi zleciały, że zanim się obejrzałem to obsługiwałem klientów na sklepie. Nauczyłem się technik sprzedaży i potrafiłem obsłużyć kasę fiskalną. To był świetny czas i szkoda, że praktyki trwały tylko miesiąc czasu. Dostałem pozytywną opinię.

Teraz kiedy przechodzę koło tego sklepu, to zawsze zaglądam do środka, żeby się z wszystkimi przywitać. Ekipa cały czas jest taka sama i znam każdego. Może jak kiedyś będą potrzebowali kogoś do pracy to się do nich zgłoszę.