Najlepszy susz konopny

Zapewne każdy z Państwa słyszał o konopiach indyjskich powszechnie określanych jako marihuana. Niedawno toczyły się zażarte dyskusje dotyczące tego czy takie rośliny powinny być w naszym kraju zalegalizowane. Póki co możliwe jest jednak korzystanie z konopii indyjskich jedynie w celach leczniczych. Natomiast występują również inne odmiany konopii, których właściwości również są bardzo ciekawe.

Susz z konopii siewnych

susz konopny warszawaMało kto wie o tym, że konopie to nie tylko wersja indyjska. Jeszcze nie tak dawno standardem w naszym kraju było uprawianie w przydomowych ogródkach konopii siewnych. Różnią się one od konopii indyjskich przede wszystkim tym, że nie posiadają w swoim składzie psychoaktywnych składników. W marihuanie za działanie psychoaktywne odpowiada THC. Natomiast w przypadku konopii siewnych jest on zastąpiony przez CBD, który z kolei jest składnikiem posiadającym niezwykłe właściwości lecznicze. Z takich roślin również wytwarzany jest susz konopny Warszawa jest zaś jednym z wielu miast znajdujących się w naszym kraju, w którym mogą Państwo taki susz nabyć. Jest on sprzedawany głównie w sklepach ze zdrową żywnością. Mówiąc o produktach wytwarzanych z konopii koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że posiadają one bardzo dużo przeciwutleniaczy. To właśnie dzięki nim produkty konopne są uznawane za lekarstwa na nowotwory. Przeciwutleniacze są bowiem w stanie skutecznie zabijać komórki nowotworowe.

Na dzień dzisiejszy wiele sklepów ze zdrową żywnością prowadzi również sprzedaż internetową. Dzięki temu mogą Państwo zakupić susz konopny bez wychodzenia z domu. Koniecznie trzeba jednak zaznaczyć, że taki susz jest legalny. Z racji, że nie posiada on w swoim składzie THC to możemy zupełnie legalnie z takiego suszu czy też z innych produktów konopnych korzystać.