Najlepsza cena za masę kajmakową

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny mojego chłopaka. Co roku staram się wymyślić jakąś fajną niespodziankę. W zeszłym roku kupiłam bilety na nasz ulubiony zespół. W tym roku niestety w tym okresie nie ma żadnej imprezy, na którą moglibyśmy się udać. Dlatego postanowiłam, że zrobimy mini urodziny u nas w mieszkaniu. Planuję zaprosić naszych najbliższych znajomych i przyrządzić jego ulubione potrawy.

Kajmak w bardzo niskiej cenie

masa kajmakowa cenaMój chłopak z natury uwielbia wszystko, co słodkie. Kiedy wybieramy się do restauracji, to zawsze wybiera te dania, które są serwowane na słodko. Gdy przyszło mi wybierać menu na jego urodziny, to od razu wiedziałam, że muszę zrobić jego ulubione ciasto o smaku krówki. To jest jego smak dzieciństwa, bo zawsze kiedy jesteśmy w cukierni powtarza, że nikt nie zrobił lepszej krówki jak jego babcia. Postanowiłam, że podejmę się próby i zrobię dla niego właśnie to ciasto. Przepis wyszukałam w internecie, większość składników miałam w domu, potrzebna była mi tylko jeszcze masa kajmakowa cena jaką znalazłam w sklepie okazała się bardzo niska. Nie wiem dlaczego myślałam, że takie masy są bardzo drogie. Z początku taka zaskoczona byłam niską ceną, że pomyślałam, że jest zapewne niskiej jakości. Ale poczytując komentarze w internecie każdy chwalił, że to najlepsza masa krówkowa dostępna na rynku.

Mając już wszystkie składniki wzięłam się do pracy. Wszystko szło sprawnie i mimo stresu, że ciasto nie wyjdzie tak jak powinno byłam z siebie bardzo zadowolona. Ostateczny werdykt należał do mojego chłopaka, na którego opinii najbardziej mi zależało. Nie mogłam doczekać się do wieczornej imprezy, dlatego kawałek ciasta dałam mu jak tylko do mnie przyszedł. Uznał, że ciasto było pyszne i smakowało jak jego babci.