bluza prosto

Nagrywamy rapy i spełniamy marzenia

Interesuję się rapem, i czasem coś tam rapujemy razem z kolegami. Jakoś tak się złożyło, że postanowiliśmy się zebrać i nagrać jakiegoś klipa i wstawić go do sieci. Jak już tak zaczęliśmy się trochę promować, to przecież trzeba było pomyśleć o tym, by się dobrze prezentować.

Nosimy również świetne ciuchy!

bluza prostoZ pomocą przyszedł nam pewien sklep, który niedawno został otwarty i była w nim odzież dla raperów i takie tam. Oczywiście prosto klasyk musiał zostać zakupiony, bo jak by inaczej. Klasa musi być, każdy raper nie ubiera się byle jak i wie, że najważniejsze, by bluza prosto znajdowała się w szafie chociaż z jedna. Dobrze o tym wiedzieliśmy, dlatego nasze zakupy trochę potrwały, bo trzeba było kupić od razu komplet wszystkiego. Oj Katowice się teraz będą nas bać na pewno, jak tak wieczorem ruszymy w miasto z takimi ciuszkami. Muzyką interesowałem się od małego dlatego chciałem działać w tym kierunku dalej. Cieszyłem się, że w końcu coś zaczyna mi wychodzić, więc nie żałowałem sobie na zakupach. Wziąłem też backyard cartel taką bluzę idealną do nagrania w niej teledysku. Ludzie patrzą w co jest ubrany raper, i nie jest to dla nich obojętne. Rozumiałem to, bo sam nie lubiłem lamusów w ciasnych sweterkach, by udawały przypakowanie. Zawsze mnie to wkurzało, jak takiego widziałem, bo mieli się zawsze za nie wiadomo kogo, a tak naprawdę to nic nie osiągnęli. Mój znajomy powiedział, że carhartt koszulka mu się przyda, więc doradzałem mu w której wygląda najlepiej. Trochę się czułem jak baby na zakupach, jak zawsze coś przymierzają i pytają się o zdanie.

No ale kto mi lepiej doradzi niż moje ziomki, z którymi się kumpluję już od bardzo dawna i są ze mną szczerzy. Jak by jakaś lipa była to na pewno by mi o tym powiedzieli od razu. Dlatego obkupiliśmy się i możemy ruszać z rapem.

Czytaj więcej na: http://matshop.pl