Na czym polega mezoterapia mikroigłowa?

Jak najbardziej możliwa jest walka ze swoim wiekiem. Bo przecież istnieje tak wiele różnych zabiegów dzięki którym można poprawić swoją urodę i wyglądać znacznie lepiej niż wcześniej. Jedną z niezwykle skutecznych metod jest mezoterapia mikroigłowa.

Mezoterapia mikroiglowa pobudza skórę do regeneracji

mezoterapia mikroigłowa dermapen poznańZasada jej działania jest stosunkowo prosta. Chodzi o wykorzystanie specjalnej maszyny wyposażonej w igły. Nakłuwa skórę na odpowiednią głębokość, co pobudza ją do intensywniejszej regeneracji. Organizm człowieka ma naprawdę ogromny potencjał regeneracyjny, po prostu nie zawsze się z niego korzysta. Oczywiście igły mają różny rozmiar w zależności od tego jaki obszar skóry się nakłuwa, a także w jakim jest stanie. Do tego gdy już nakłuje się skórę, to są tam otwarte mikrokanaliki które wykorzystuje się, żeby wprowadzić w głębsze partie skóry odpowiednie substancje. Chodzi o różnego rodzaju witaminy, minerały, kwas hialuronowy czy coś jeszcze innego. Te substancje są niezwykle dobrze wchłaniane przez skórę skoro igła umożliwiła przedostanie się im głębiej. Kobiety bardzo chwalą efekty które potrafi zapewnić mezoterapia mikroigłowa Dermapen Poznań jest miejscem znanym z wysokiego poziomu zabiegów upiększających. Z całą pewnością warto spróbować chociaż raz tej metody, a będzie wiadomo czy jest to dobry wybór. Oczywiście wszystko jest w pełni bezpieczne. Może pojawić się niewielka opuchlizna lub zaczerwienienie, jednak to mija po jakimś czasie. Jest wiele salonów w Polsce które oferują ten zabieg.

O swoją urodę jak najbardziej warto zadbać. Sposoby takie jak mezoterapia mikroigłowa są w stanie znacznie poprawić kobiecy wygląd, a przy tym nie są tak drogie. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy lub nawet dłuższy czas. Potem warto znów poddać się temu zabiegowi.