namioty

Moje wspaniałe wesele w namiocie cateringowym

Pamiętacie, taki film komediowy, w którym greczynka brała, taki wielki ślub, organizowała takie wielkie greckie wesele? Ja chcę mieć takie samo!!! Trzy miesiące temu mój chłopka mi się oświadczył, a ja już od lat miałam wizję, jak to wszystko miało wyglądać.

Namioty cateringowe na moje wesele – potrzebne!!

namioty

Chcę żeby ślub odbył się nad brzegiem morza, podobnie z resztą jak wesele. Chcę, żeby wszyscy byli ubrani na biało, i żeby temu wszystkiemu towarzyszyła niesamowita muzyka i atmosfera. Wszystko, to bardzo ładnie wygląda prawda? No tak, ale jeśli chodzi o organizację, to jest już całkiem inaczej. Właśnie przeglądam strony, które oferują wynajem hal namiotowych, moja lista gości ma ponad dwieście pozycji, dlatego tylko właśnie wynajem hal namiotowych wchodzi w grę. Ja jednak ciągle trafiam na strony, które oferują namioty bankietowe, a te namioty bankietowe, to niestety dla mnie za mało. W ogóle, te wszystkie firmy, które mają w swojej ofercie wynajem namiotów, przewiduje, wynajem namiotów na maksymalnie sto pięćdziesiąt osób. Dziwne, wydawało mi się, że ta branża, to znaczy wynajem namiotów weselnych, będzie bardziej rozwinięta, a tutaj okazuje się, że wcale nie ma dużo firm, które oferują wynajem namiotów weselnych, no chyba, że ja źle szukam. Więc, jeśli orientujecie się może gdzie oferują jakieś dobre, tanie namioty cateringowe wynajem dajcie proszę mi znać, pamiętajcie jednak, że te namioty cateringowe na wynajem, mają być takie lub większe, ni te, które oferują strony, mające w swojej ofercie wynajem hal namiotowych. Broń boże nie maja to być jakieś namioty bankietowe. Chciałabym żeby polecane przez was firmy były naprawdę zaufane. Żeby nie okazało się, że wynajem namiotów, to wcale nie będzie wynajem namiotów weselnych, tylko jakiś małych namiotów biesiadnych.

Chcę mieć wspaniałe namioty cateringowe na wynajem w waszych ofertach. Chcę, żeby mój ślub był naprawdę na najwyższym poziomie. Żeby był taki, jaki sobie wymarzyłam, taki jak w filmach, chcę żeby to było moje wielkie wspaniałe wesele. Czekam na wasze rady