Mój mąż został kierownikiem budowy

Z Andrzejem znamy się od dziesięciu lat a od trzech jesteśmy małżeństwem. Bardzo kocham swojego męża a on robi wszystko, żeby niczego nam nie brakowało. Jest budowlańcem i zawsze stara się wywiązywać ze wszystkich obowiązków. Jest jednym z najlepszych w firmie.

Jestem dumna, że mąż awansował na kierownika budowy

kierownik budowy toruńW poniedziałek Andrzej do mnie zadzwonił z pracy i powiedział, że zwolnił się jego kierownik budowy toruń i musiał na ten dzień przejąć jego obowiązki. Szef pewnie będzie szukał jakiegoś człowieka na zastępstwo a do tego czasu Andrzej będzie pełnił tę rolę. Nawet nie sądziłam jaką niespodziankę dla mnie szykował mąż tego wieczora. Andrzej powiedział, abym nie robiła obiadu, ponieważ zabiera mnie na kolację do mojej ulubionej restauracji. Nawet nie domyślałam się co to za okazja i nie miałam nawet pomysłu o co może chodzić. Andrzej przy kolacji oznajmił mi, że tego dnia został wybrany nowy kierownik budowy toruń i znacząco się do mnie uśmiechnął. Wtedy się dopiero zorientowałam o co chodzi. Mój mąż dostał awans w pracy i byłam z niego naprawdę bardzo dumna. Uważam, że zasłużył na to, ponieważ zawsze się starał i w gruncie rzeczy był osobą niezastąpioną. Wybrany został jednogłośnie przez cały zarząd a i pracownicy poparli jego kandydaturę. Mąż jest lubiany, ponieważ dba o relacje z każdym i jest dość pomocny. To był szalenie udany wieczór. Andrzej powiedział mi jakie teraz ma obowiązki i za co będzie odpowiadał. Wynagrodzenie wzrosło mu znacząco i możemy planować kupno domu.

W pracy wszystkim koleżankom pochwaliłam się, że Andrzej awansował na kierownika budowy. Zorganizowaliśmy z tej okazji przyjęcie dla najbliższych, gdzie podczas uroczystej kolacji poinformowaliśmy ich o awansie mojego męża. Wszyscy się cieszyli.