Męska pielęgnacja Percy’ego Noblemana

Lubię dbać o siebie i dobrze wyglądać. Często kupuję nowe ciuchy i kosmetyki pielęgnacyjne, a codzienne szykowanie do pracy sprawia mi przyjemność. Cieszę się, że na rynku można znaleźć coraz więcej ciekawych i wartych uwagi kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn. Również rynek produktów do stylizacji włosów prężnie się rozwija i powstaje coraz więcej salonów gdzie można np. profesjonalnie przystrzyc brodę. 

Często używam produktów Percy’ego Noblemana

percy noblemanKiedyś nie przejmowałem się swoim wyglądem. Jednak po zdobyciu dobrej pracy i kolejnych awansach musiałem zacząć bardziej dbać o to jak się prezentuję. Polubiłem dbanie o siebie i zwracam teraz dużą uwagę na wygląd swój i innych. Posiadam całkiem sporo kosmetyków, jak na „typowego faceta” i pochodzą one z różnych firm, jednakże, tak samo jak mam ulubioną markę ciuchów, to mam też ulubione firmy produkujące kosmetyki do pielęgnacji męskiej. Jedną z firm, które lubię jest Percy Nobleman, którą cenię oczywiście za wysoką jakość produktów. Ale oprócz tego przekonuje mnie po prostu cała estetyka tej firmy, chociażby opakowania, które są bardzo stylowe. Moim ulubionym produktem jest zdecydowanie żel do mycia twarzy i zarostu. Mam dość długie włosy więc codziennie je stylizuje używając pomady, których mam w domu już całkiem sporą kolekcję. Bardzo dam również o moją brodę, na którą codziennie nakładam specjalny olej, by prezentowała się dobrze.

Uważam, że to jak wyglądamy jest niejako naszą wizytówką, dlatego każdy powinien starać się by wyglądać schludnie i dobrze. Mimo, że mam już faworytów jeżeli chodzi o produkty do mojej codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów i brody, to i tak co jakiś czas lubię kupować nowe, nieznane mi produkty. W końcu zawsze można trafić na coś jeszcze lepszego.