Mama potrzebuje chirurga szczękowego

Moja mama zawsze narzekała na zęby, które po drugiej ciąży są jeszcze słabsze. Ostatnio jednak boryka się z coraz większymi problemami i nasz stomatolog nie jest w stanie jej pomóc. Powiedział jej podczas ostatniej wizyty, że musi odwiedzić chirurga.

Chirurg szczękowy pomógł mojej mamie

chirurgia szczękowa toruńMama dostała skierowanie, ale postanowiła pójść prywatnie, ażeby przyspieszyć wszystko. Mama wie gdzie jest najlepsza chirurgia szczękowa toruń i postanowiła się zapisać na wizytę. Zadeklarowałam, że z nią pojadę, żeby poczuła się raźniej. Mama mimo, iż często odwiedza stomatologa to bardzo się boi i zawsze woli mieć kogoś przy sobie. Ja to na borowanie decyduję się nawet bez znieczulenia, ale za to mój młodszy brat jest taki sam jak mama. Mama powiedziała mi, że chirurgia szczękowa toruń, na którą skierował ją jej stomatolog wykonywana jest przez najlepszych specjalistów i dlatego zależało jej, żeby do tej placówki się dostać. Zapisała się bardzo szybko, ponieważ wizytę ma już na początku lipca. Akurat zaczynają mi się wakacje i bez problemu mogę z nią pojechać. Tata pracuje za granicą i wróci dopiero w sierpniu. Mama podczas rozmowy telefonicznej powiedziała mu, że musi udać się do chirurga szczękowego i tata o wszystkim wiedział. Kiedy pojechałyśmy do tej przychodni to w poczekalni była jedna kobieta. Mama była zapisana na konkretną godzinę i weszła do gabinetu punktualnie. Na pewno chirurg jej pomoże i jestem przekonana, że już niedługo skończą się jej wszystkie problemy. Czekałam na nią cierpliwie.

Mama wyszła z gabinetu po dłuższej chwili i była bardzo zadowolona. Powiedziała, że chirurg wie co robić i zapisana jest na zabieg, który ma się odbyć za kilkanaście dni. Wszystko szybko się dzieje i wiedziałam, że to dla niej jest dobre.