Luksusowy apartament w widokiem na Tatry

 

Ostatni rok był dla mnie bardzo ciężki i doszedłem do wniosku, że w tym roku muszę się wybrać na urlop i solidnie wypocząć. Miałem odłożoną dość sporą sumę pieniędzy, co dawało mi gwarancję, że wyjadę w jakieś fajne miejsce. Ostatecznie zdecydowałem się na wypoczynek w kraju.

Wynajęcie luksusowego apartamentu w dobrej cenie

luksusowe apartamenty kościeliskoSąsiad, z którym miałem bardzo dobre relacje polecił mi wyjazd w góry. Zapewnił mnie, że o tej porze nie będzie tłoczno a na pewno odpocznę. Dodatkowo dowiedziałem się od niego, że w górach dostępne były dość tanie i luksusowe apartamenty Kościelisko znałem z opowieści sąsiada i dlatego właśnie tam postanowiłem się wybrać. Pierwsze, co musiałem zrobić, to znaleźć dla siebie apartament i zacząłem przeszukiwać oferty na sprawdzonej stronie internetowej. Pojawiło się wiele ofert, ale mnie zainteresowała jedna. Apartament był z widokiem na Tatry i do tego cena jego wynajęcia na cały tydzień nie była wygórowana. Warunki w apartamencie były na najwyższym poziomie a tego właśnie oczekiwałem. Rezerwacji dokonałem online i od razu wpłaciłem połowę. Taki wymogi miał właściciel apartamentu. Kiedy dojechałem na miejsce, to uregulowałem resztę. Mój apartament mieścił się na ostatnim piętrze a widok na góry wręcz zapierał dech w piersi. Wiedziałem doskonale, że w takim miejscu odpocznę. Zamierzałem wybierać się na wycieczki piesze po okolicy, ale wiedziałem też, że sporo czasu spędzę w apartamencie, który zapewniał mi wszystko, czego potrzebowałem.

Kiedy wróciłem z urlopu, to od razu odwiedziłem sąsiada, ponieważ chciałem podzielić się z nim swoimi wrażeniami z pobytu w Kościelisku. Oczywiście nie zrobiło to na nim takiego wrażenia, bo znał to miejsce i regularnie tam bywał. Cieszył się jednak, że byłem zadowolony.