Kupiłem monitor poleasingowy

Pracuję jako freelancer. Pracując praktycznie zawsze korzystam z komputera stacjonarnego. Ze względu na specyfikę mojej pracy rzadko kiedy używam laptopa, ponieważ potrzebuję sprzętu o większych możliwościach i przede wszystkim z dobrym monitorem o dużej rozdzielczości. Niestety w zeszłym miesiącu jeden z monitorów niespodziewanie się zepsuł i szybko musiałem kupić nowy sprzęt.

Monitor poleasingowy okazał się bardzo dobrym wyborem

monitory poleasingoweJako, że awaria sprzętu spadła na mnie nagle i nie byłem na to przygotowany to musiałem kupić nowy monitor, który aż tak bardzo nie nadwyrężyłby mojego budżetu. Pomyślałem, że warto sprawdzić jakie oferty są dostępne jeżeli chodzi o monitory poleasingowe, ponieważ jest to łatwy sposób na kupno jakiekolwiek sprzętu w atrakcyjnej cenie. A przecież zawsze warto trochę zaoszczędzić na zakupach. Monitory leasingowe są to sprzęty, które były używane w dużych firmach i korporacjach, które dbają o to by ich pracownicy używali najnowszych technologi. Przez to też, monitory i inne sprzęty są w takich miejscach muszą być dość często wymieniane, to firmy biorą je w leasing. Po tych dwóch, czy trzech latach użytkowania w firmie sprzęt jest potem możliwy do kupienia przez takich zwykłych użytkowników jak np. ja. Jest to naprawdę fajna sprawa i parę razy korzystałem już z możliwości kupna sprzętu poleasingowego. W przypadku nowego monitora również znalazłem świetny sprzęt w bardzo dobrej cenie.

Sprzęt, który kupiłem jest naprawdę monitorem wysokiej jakości. Mimo tego, że jest to monitor poleasingowy to działa naprawdę dobrze i jestem zadowolony, że nie zdecydowałem się na zupełnie niepotrzebne wydawanie pieniędzy na nowy sprzęt. Uważam, że naprawdę nie trzeba przepłacać żeby używać zaawansowanego technologicznie sprzętu.