Koszulki dla kobiet z dystansem

Kobiety dzielą się na dwie grupy w kwestach ubraniowych – jedne lubią, kiedy cichy są jednolite, nie lubią udziwnień, wzorków, pstrokatych motywów, a drugie je wręcz uwielbiają. Łączą ze sobą różne barwy, wybierają ubrania z nadrukami czy wzorami, dzielą się swoją pozytywną energią i swoim kreatywnym stylem z całym światem – jak stać się taką kobietą?

T-shirty – kolorowe i z pomysłem

kolorowe zabawne t shirty dla kobietOstatnio zauważyłam, że mój styl pozostawia wiele do życzenia – wiele stylizacji jest w odcieniach czerni i szarości, czasami zdarzy się biel. Wiem, że to kwestia preferencji, ale zaczęłam czuć się z tym po prostu źle – no bo jak mam się wyróżniać, jeżeli wybieram ubrania, które dosłownie wtapiają mnie w tło? Wiedziałam, że to najwyższy czas to zmienić. Po pierwsze, kupiłam sobie kolorowe buty na platformach czy obcasach – na razie wybrałam różowe i czerwone. Spodnie zostawiłam bez zmian – nie lubię pstrokatych dołów, wolę jakieś modne jeansy z przetarciami. Chciałam za to zacząć nosić bardziej kolorowe koszulki, a jako, że nie lubię maratonów po sklepach to przeszukałam internet. Hasło kolorowe zabawne t shirty dla kobiet skierowało mnie do świetnej strony, gdzie można takie znaleźć. Oczywiście wiedziałam, że wezmę kilka. Wzięłam więc różową ze śmiesznym napisem i czerwoną z jakimś 'fikuśnym’ nadrukiem. Ostatecznie dołożyłam niebieską, bo naprawdę mi się spodobała. Teraz czuję, że mój styl jest świetny.

Warto jest przestać się ukrywać i uzewnętrznić to jak kolorowa jest nasza dusza za pomocą odpowiednich ubrań. Z pewnością poczujemy jak ogarnia nas pozytywna energia i chęć do podejmowania działania. Inni ludzie też zwrócą na nas uwagę, na pewno usłyszymy jakiś komplement, a może nawet jakiś przystojny mężczyzna zaprosi nas na kawę? Kto wie.