producent skarpetek

Kolorowe skarpetki i asortyment magazynu

Jestem pracownikiem magazynu. Nasze przedsiębiorstwo handlowe oferuje sprzedaż hurtową oraz detaliczną, dzięki czemu mamy dużo zamówień. Współpracuje z nami producent rajstop, od którego zamawiamy towary średnio dwa razy w tygodniu.

Kolorowe skarpetki są uporządkowane w magazynie

producent skarpetekJest również producent pończoch, od którego dostawy są realizowane w każdy w piątek. Niedawno też podjął z naszym przedsiębiorstwem współpracę nowy producent skarpetek oraz jeszcze jeden producent rajstop dziecięcych, dzięki czemu obroty sprzedażowe w naszym przedsiębiorstwie znacznie wzrosły. Ja odpowiadam za przyjmowanie dostaw i dbam o zaopatrzenie na magazynie. Nasz magazyn jest podzielony w taki sposób, ażeby dostęp do wszystkich towarów był prosty. Na przykład towary, które dostarcza nam producent rajstop znajdują się w innej części niż te, które przesyła nam producent kolorowych skarpetek dla dzieci, dzięki czemu na magazynie panuje porządek. Każdy producent rajstop, który z nami współpracuje posiada w naszych systemach indywidualny kod, dzięki czemu praca na magazynie jest zdecydowanie uproszczona. Kiedy pojawił się nowy producent skarpetek oraz nowy producent rajstop dziecięcych, to nasze systemy zostały do tego przystosowane i ci producenci również otrzymali swoje indywidualne oznaczenia. Dzisiaj przyszedł do mnie kierownik i powiedział, że nasz nowy producent rajstop dziecięcych będzie realizował dostawę i mam przygotować regały magazynowe na przyjęcie towaru. Od razu zabrałem się do pracy. Ten producent rajstop dziecięcych miał swój kod, dzięki czemu łatwo udało mi się zlokalizować regały, które miałem przeznaczyć na nowe towary.

Na przyjazd jego produktów byłem przygotowany i wiedziałem, że bardzo szybko poradzę sobie z tym zleceniem. Później jeszcze wprowadzę dane do systemu i będzie wszystko gotowe.