kocyki minky

Kocyki minky wakacyjnym zakupem

Z mężem w tamtym roku pojechaliśmy pierwszy raz na wakacje z naszą córką. Bardzo długo pakowałam wszystko dla niej. Nie mogłam przecież niczego zapomnieć.

Kocyki minky są uniwersalne i mają wiele zastosowań

kocyki minkySpakowanie osoby dorosłej a spakowanie dziecka na podróż to są zupełnie dwie różne sprawy. Miałam bardzo dużo reklamówek, w których miałam spakowane różne rzeczy. Wydawało mi się że miałam już wszystko. Gdy dotarliśmy do pensjonatu zaczęłam rozpakowywać wszystkie rzeczy i wtedy okazało się, że nie zabrałam pościeli ani kocyków dla małej. Przecież nie mogła zostać bez takich rzeczy. Stwierdziłam, że musimy z mężem szybko zapakować się do samochodu i poszukać jakiegoś sklepu z rzeczami dla dzieci w okolicy. Na szczęście okazało się, że jeden taki sklep znajdował się w okolicy. Na miejscu spytałam się czy jest pościel do łóżeczka dla niemowląt taka specjalna. Spytałam się także jaki jest producent pościeli dziecięcej bo to dla mnie jest także ważne. Na szczęście okazało się, że sklep ten był naprawdę dobrze wyposażony i było w nim wszystko co chciałam. A producent pościeli dla niemowląt był taki sam jak u tej, która została w domu. Także wiedziałam, że ta pościel będzie dobrej jakości i posłuży nam jeszcze długo. Oczywiście cena za pościel dla dzieci nie jest niska jednak ja chcę żeby była najwyższej jakości. Kupiłam także stylowo wyglądające kocyki minky, które świetnie sprawdzają się jako kocyki do wózka. Te kocyki nie są jakieś specjalnie drogie. Także od razu kupiłam dwa. Miałam nadzieję, że niczego więcej oprócz tej pościeli i kocyków nie zapomniałam. W końcu rzeczy dla dziecka jest tyle, że mogłam czegoś jeszcze zapomnieć.

Dobrze jednak, że ten sklep jest tak blisko i jest dobrze wyposażony bo w razie co będę mogła tu podejść i coś dokupić. Byłam zadowolona z tych zakupów mimo, że wolałabym ich nie robić.