wynajem samochodów

Kłopotliwy wyjazd i wynajem samochodów

W zeszłym roku postanowiłam rzucić całe swoje dotychczasowe życie i uciec za granicę. Moi znajomi mieszkają w Wielkiej Brytanii i postanowiłam pojechać do nich i zwalić im się na głowy. Wszystko już z nimi ustaliłam.

Kolega zaproponował wynajem samochodów w Gdańsku

wynajem samochodówMieli mi pomóc w znalezieniu pracy i do czasu kiedy nie ułożę sobie samodzielnie życia mogłam u nich mieszkać. Niestety najbliższe loty były aż z Trójmiasta i odbywały się w samym środku nocy. Początkowo chciałam wynająć taxi, żeby mnie zawiozła na czas. Nawet nie rozważałam jazdy pociągiem z dwoma ciężkimi bagażami. Kolega zaproponował wynajem samochodów Gdańsk. Sam ostatnio wynajmował samochód z OC sprawcy i był bardzo zadowolony. Trochę nie rozumiałam jego ekscytacji – w końcu ja musiałabym sama za wszystko zapłacić. Ale faktycznie wydawało się to całkiem dobrym pomysłem. Jedna wypożyczalnia samochodów osobowych miała swoją siedzibę także w Trójmieście dzięki czemu od razu mogłam tam zdać samochód. Jedyny problem był taki, że ta wypożyczalnia samochodów była czynna tylko od ósmej do szesnastej. Udało mi się jednak dogadać, że ktoś spotka się ze mną w Trójmieście o dowolnej dla mnie porze. W ten sposób udało mi się wszystko dobrać. Wynajem samochodów był dość drogi ale wydaje mi się, że taxi kosztowałoby mnie więcej.

Po dwóch tygodniach planowania siedzę wreszcie w samolocie. Jestem mocno już zmęczona zarówno całymi przygotowaniami jak i samą podróżą. Z drugiej strony jetem jednak bardzo podniecona. Nie mogę się już doczekać kiedy wysiądę w nowym mieście i zacznę zupełnie nowe życie. Trochę się boje ale wiem, że podjęłam dobrą decyzję.