Klimatyzowane busy dobre na podróż

 

Co jakiś czas jeżdżę do Niemiec, ponieważ mam tam rodzinę. Ja zdecydowałam się pozostać w Polsce, nie chciałam się tam przeprowadzać na stałe. Mieszkałam w Chojnicach i uwielbiałam to miasto. Za nic nie mogłabym się z nim rozstać. Podróże nie sprawiały mi żadnych problemów i jeździłam sobie od czasu do czasu, by zobaczyć się z bliskimi.

Podróż busem do Niemiec

klimatyzowane busy z Chojnic do NiemiecZawsze wybieram tylko sprawdzonych przewoźników. Takich, z którymi już jeździłam i mam wszystko już obeznane. Wiem, kiedy są postoje i na jakich stacjach. To bardzo ważne, bo zawsze mogę zaplanować sobie co zjem i mam wybrane dania na każdej stacji. Są to klimatyzowane busy z Chojnic do Niemiec, które mogę polecić każdemu. W okresie wakacyjnym ciężko byłoby jechać bez klimatyzacji. Ukrop i upał dają się we znaki i muszę powiedzieć, że przeżywam zawsze szok, jak wysiadam z busa w trakcie przerwy. W busie mamy tak miło i przyjemnie i można sobie spokojnie spać, lub dyskutować. A za oknem taka gorączka, że nawet te pięć minut na dworze jest dla mnie straszne i z radością wracam do auta. Nie lubię ciepła, dlatego klimatyzacja u mnie to podstawa. Nawet w domu ją mam. Mogłabym żyć w jakimś kraju, gdzie trwa wieczna zima i ciągle padają deszcze. Czasami kierowcy rozpieszczają nas do tego stopnia, że częstują wszystkich pasażerów jakimiś batonikami, czy gotowymi kanapkami. Oczywiście napoje też są dostępne w autobusie. W takim luksusie to przyjemność jeździć, naprawdę przewoźnicy dbają o wszystkich pasażerów.

Wiem, że w żadnym innym środku transportu nie czułabym się lepiej. Pociągami obawiam się jeździć, w autobusie jest spokój i czuję się bezpiecznie. Jest tak bardziej kameralnie, bo w pociągu może zmieścić się o wiele więcej osób. Na pewno będę zawsze wybierała tego przewoźnika.