Klient szuka praktycznego narożnika z funkcją spania

To był mój pierwszy dzień w pracy. Trochę się denerwowałem, ponieważ od razu chciałem się wykazać. Kiedy pojawił się ten klient z rodziną to nawet nie wiedziałem jak ogromne wyzwanie mnie czeka. Jak na pierwszy dzień to dość sporo się działo.

Sprowadziłem tani narożnik dla klienta, który jest praktyczny

praktyczne tanie narożniki z funkcją spaniaFaceta interesowały tylko praktyczne tanie narożniki z funkcją spania i nie brał pod uwagę żadnego innego rozwiązania. Miał również jasno sprecyzowane wymagania co do tego mebla i mi je przedstawił. Szef stał za kasą i przyglądał mi się sprawdzając jak radzę sobie z klientem. Powiedziałem, że nie są u nas dostępne praktyczne tanie narożniki z funkcją spania, ale mogę spróbować dla niego taki zamówić. Klient od razu się rozpromienił i uznał, że jest w stanie poczekać na taki narożnik. Od razu pytał kiedy będzie on dostępny. Nie miałem pojęcia czy i kiedy znajdę dla niego ten mebel, dlatego poprosiłem, żeby zostawił swój numer telefonu. Zadeklarowałem, że zadzwonię do niego od razu jak będę miał informacje. Klient wyszedł zadowolony. Z tego stresu to aż cały się spociłem. Szef zaczął mi klaskać z uznaniem a ja nie wiedziałem co się dzieje. Okazało się, że jako jedyny z jego pracowników podjąłem dobrą decyzję i mogę być pewny, że mam u niego zagwarantowaną umowę o pracę. Jeden z jego dostawców ma praktyczne tanie narożniki z funkcją spania i od razu się z nim skontaktował. Towar dojedzie do nas następnego dnia. Szef powiedział, że jutro rano mogę zadzwonić do klienta, żeby go o tym poinformować.

Od tamtego dnia stałem się bardziej pewny siebie. Szef już ufa mi całkowicie i wie, że bardzo się staram przy wykonywaniu swoich obowiązków. Dobrze, że sprawdziłem się w tej pracy, ponieważ bardzo chciałem tutaj pracować. Udało się.