Kilka dni temu kupiłem nowy ekspres kawowy

O nowym ekspresie do kawy marzyłem od miesięcy. Ten, którego używałem do tej pory, służył mi przez ponad dziesięć lat. Cały czas działał prawidłowo, ale jego możliwości daleko odbiegają od tego, co potrafią obecnie nowoczesne automatyczne ekspresy. Kilka dni temu dokonałem rewolucyjnej zmiany w swojej kuchni i oto właśnie stanął w niej najnowocześniejszy ekspres marki Delonghi.

Serwisowanie i kawę otrzymałem w gratisie

profesjonalny serwis ekspresów do kawy delonghiZanim kupiłem akurat ten model to oczywiście długo przeglądałem wszelkie informację na ten temat dostępne na specjalistycznych portalach internetowych. Zapoznałem się z tysiącami różnych opinii na temat najpopularniejszych obecnie modeli ekspresów do kawy. Mając już sprecyzowany cel zakupowy udałem się do jednego z popularnych marketów ze sprzętem AGD. Okazało się, że do wybranego przeze mnie ekspresu oferują w promocji roczny zapas kawy ziarnistej.  To jednak nie wszystko. Do zakupu dodawano również pięcioletnią opiekę nad urządzeniem  świadczoną przez profesjonalny serwis ekspresów do kawy Delonghi. W tym czasie mogę bez limitu korzystać z usług serwisowych w zakresie konserwacji, czyszczenia jak i też napraw mojego sprzętu. Najbardziej zależało mi właśnie na tej konserwacji, która w przypadku takich zaawansowanych urządzeń wiąże się z rozłożeniem ekspresu na najmniejsze części. Każdą maleńką część trzeba dokładnie wyczyścić i dlatego właśnie bardzo się cieszę, że będzie to za mnie robił profesjonalny serwis.

Sam też muszę odpowiednio zadbać o mój nowy ekspres. Każdego dnia, gdy już nie będziemy go używać, muszę opłukać elementy zewnętrzne. Na szczęście tylko te, które łatwo się wyjmuje. Chodzi tylko o to, żeby utrzymać urządzenie w czystości. Resztą zajmą się pracownicy serwisu, który będzie się opiekował moim urządzeniem przez kolejne pięć lat.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi